fbpx
Події
Російський маніяк убив майже 100 жінок

27 березня слідчий комітет Росії висунув “ангарському маніяку”, 53-річному Михайлу Попкову звинувачення в 60 нових убивствах.

2015 року Попкова засудили до довічного ув’язнення за вбивства 22 жінок з 1994-го по 2000 рік. У січні цього року він зізнався в десятках інших убивствах, які здійснював по 2010 рік. Загалом жертвами маніяка стали 84 жінки, з’ясувало слідство. Про це пише Daily Mail.

Попков – колишній міліціонер. Діяв у Іркутській області. На своїх жертв чатував пізно ввечері біля ресторанів і кафе. Пропонував підвезти. Захмелілі жінки погоджувалися. Тоді Попков відвозив їх у ліс, ґвалтував і вбивав. Використовував те, що було в машині, – ніж, сокиру, битку. Вік загиблих – від 16 до 40 років. Соціальний статус жертв був різний.

Попков називав себе Чистильником. Стверджував, що розправлявся тільки з “розпусними жінками”, які “вешталися вночі без чоловічого супроводу та поводилися легковажно”. Вбивав їх, щоб провчити і застерегти інших.

Згідно з висновками експертів, Попков цілком усвідомлював свої дії. У нього діагностували гоміцидоманію – потяг до вбивств із садистськими елементами. Свої злочинні нахили зміг приховувати від родини і суспільства майже 20 років.

Читайте також:  11-річна дівчинка, яка залишилася без мами після страшної аварії, шукає для тата дружину

Джерело

facebook