fbpx
Авто
Російському автопрому теж дісталося від санкцій України

Відповідно до Указу президента України №133 від 15 травня, терміном на три роки вводяться санкції стосовно ряду російських компаній.

Крім інших до списку санкцій потрапили: ТОВ “Керуюча компанія” Група ГАЗ “(РФ), а також ТОВ” Російські автобуси – Група ГАЗ “(Московська обл.), що входить до неї, і ТОВ “Павлівський автобусний завод”.

Відносно цих компаній буде застосовано – блокування активів (тимчасове обмеження права користування та розпорядження належним майном), обмеження торгових операцій, запобігання виведенню капіталу з України, припинення виконання економічних і фінансових зобов’язань.

Крім того, заборонені держзакупівлі у держкомпаній іноземної держави та юросіб, частка статутного капіталу яких знаходиться у власності іноземної держави, а також держзакупівлі у інших суб’єктів господарювання, що продають товари і послуги походженням з країни, проти якої застосовані санкції.

Читайте також: ПЕНСІЙНА РЕФОРМА ВІД КАБМІНУ: ПІЛЬГ МЕНШЕ, ПРАЦЮВАТИ БІЛЬШЕ

Також Указом вводиться повна або часткова заборона операцій з цінними паперами компаній, заборона видачі Нацбанком України ліцензій на здійснення інвестицій в іноземну державу і розміщення в ньому валютних цінностей.

Вказаним компаніям також забороняється передача технологій і прав на об’єкти права інтелектуальної власності.

Ще одному російському автовиробникові ПАТ “КамАЗ” терміном на один рік Указом введені обмеження на торговельні операції в Україні.

Джерело.

facebook