fbpx
Спорт
Російських олімпійців одягнули як лакеїв – соцмережі (ФОТО)

Російські спортсмени, які будуть представляти Росію на Олімпійських іграх – 2016 у Ріо-де-Жанейро, зустрілися з главою держави Володимиром Путіним. На зустріч спортсмени одягнули парадну форму, в якій будуть присутні на відкритті цьогорічної Олімпіади. Користувачі соціальних мереж, побачивши фото з зустрічі, не могли не прокоментувати костюми, схожі на уніформу деякого обслуговуючого персоналу.

Про це повідомили у прес-службі Кремля. Новину передає «Преса України».

Користувачі соціальних мереж, обговорюючи форму російських спортсменів, порівняли її зі спецодягом офіціантів та швейцарів.Наприклад, блогер Рустем Адагамов написав у своєму мікроблозі, що мабуть при створенні нової форми дизайнерів надихнув образ британського актора Тіма Рота у стрічці «Чотири кімнати».

Російський спортивний журналіст і телекоментатор Василь Уткін заявив, що нова форма учасників олімпіади – це «жарт дня».Новинний агрегатор Rus2Web запропонував видозмінити форму російських олімпійців. А у пабліку у соцмережі «Куточок циніка» парадну форму російських спортсменів порівняли з одягом лакеїв.

Нагадаємо, апеляція Олімпійського комітету РФ, в якій оскаржувалась заборона російським легкоатлетам брати участь в Олімпійських іграх – 2016 у Ріо-де-Жанейро, була розглянута 21 липня у Лозанні. Проте, Спортивний арбітражний суд (CAS) не змінив рішення і російська команда таки не побачить Ріо цього року.

21 липня після розгляду колективного позову Олімпійського комітету Росії та 67 легкоатлетів генеральний секретар CAS Матьє Ріб повідомив, що Росія все-таки залишається відсторонена від міжнародних змагань.

Нещодавно ми писали, що рішення допустити майже всіх російських спортсменів до змагань на Олімпійських іграх 2016 у Ріо-де-Жанейро є розумним і правильним. Таку заяву зробив віце-президент Всеросійської федерації волейболу Геннадій Якович Шипулін.

«Я думаю, що вони (члени Міжнародного олімпійського комітету) прийняли правильне рішення. Все-таки, в МОК, на мій погляд, сидять найрозумніші люди – колишні спортсмени. Там немає літніх людей, які в дитинстві були звільнені від фізкультури», – прокоментував ситуацію пан Шипулін.

Читайте також:ВІДОМИЙ ДИЗАЙНЕР КРІСТІАН ЛУБУТЕН СТВОРИВ ФОРМУ ДЛЯ ОЛІМПІЙСЬКОЇ ЗБІРНОЇ КУБИ

rus

rus2

rus3

Джерело.

facebook