fbpx
Суспільство
Розумна, вродлива, але самотня: названо головні помилки самотніх жінок

Відштовхуючим чинником є ​​брехня в самому початку відносин.

Досить часто красивим і успішним жінкам не щастить в особистому житті. Жінки можуть пояснювати це недостатньою красою або ж звинувачувати у всьому оточуючих. Але, як правило, причина самотності криється в її поведінці і ставленні.

Дівчатам бажаючим знайти собі пару в першу чергу потрібно раз і назавжди забути про зайву настирливість. Вона не повинна стати центром усього всесвіту, затьмаривши собою решту світу і не залишивши своєму обранцеві ні місця, ні часу для інших занять. Таким чином, у чоловіка пропадає одвічний інстинкт мисливця, адже деякі жінки самі не дозволяють їм такими бути.

Також до групи ризику потрапляють жінки, що демонструють надмірну незалежність, і намагаються викликати почуття жалості, співчуття.

Крім цього, чоловіки не люблять тих жінок, які часто висловлюють сумніви щодо зовнішньої привабливості і зовнішнього вигляду, і які обговорюють своїх колишніх хлопців.

Читайте також: 10 ЗВИЧОК, ЯКІ ЗАВАЖАЮТЬ СТАТИ УСПІШНИМ

Ще одним відштовхуючим чинником є ​​брехня в самому початку відносин, до чого найчастіше вдаються заради створення якомога кращого враження. Як правило, в кінці правда все одно спливає, тому брехня не має ніякого сенсу.

Нетерпіння з боку жінки, також негативно відбивається на відносинах. Дівчатам часом притаманне бажання отримати все і відразу, тому вони вимагають від свого партнера розповісти про плани на їх спільне майбутнє. Краще дочекатися, коли він сам буде готовий і захоче озвучити відповідь на це питання.

Джерело.

facebook