fbpx
Breaking News
– Не працюєш – тримайся за чоловіка щосили! Розлучення вона захотіла, треба ж! Не маючи за душею ні гроша, без роботи і з двома дітьми!
– Коли ти вже купиш нову сковорідку ?? – кричала мені мама в трубку, поки я лежала в палаті, куди мене тільки що привезли на швидкій
В моїй сім’ї живе три солодкоїжки. І я люблю балувати їх чимось оригінальним. Цей пляцок настільки смачний, що хочеться його готувати знову і знову
25 хитрощів на кухні: має знати кожна господиня! Ви будете здивовані, як легко і просто станете справлятися навіть з найскладнішими завданнями на кухні!
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
Політика
Саакашвілі звинуватив Порошенка у розробці плану “Шатун”

Колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі заявив про те, що сенсаційно представлений план “Шатун”, який повинен був дестабілізувати Україну, приховує за собою ще два гучних “плана”.

Про це політик заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

Саакашвілі зазначив, що “Шатун” повністю вигаданий. Путін дійсно хоче розхитати та дестабілізувати Україну, але його плани не мають жодного відношення до зазначеного плану, він повністю вигаданий.

Саакашвілі саркастично підкреслив, що план “Шатун” приховує за собою ще два плани – перший носить назву «Крадун», другий називається «Бовтун».

Колишній губернатор зауважив, що гучна історія була розроблена Адміністрацією Президента спеціально, щоб зберегти нинішній стан справ і мати можливість красти гроші з українського бюджету.

За допомогою політиків в Україні намагалися розвинути істерію щодо “Шатуна” та налякати населення.

Читайте також: ПАРАСЮК ПОЯСНИВ СВОЮ ЛЮБОВ ДО БІЙОК

Джерело.

Related Post

facebook