fbpx
Breaking News
28 січня – Павлів день. Яке сьогодні свято та чого не можна робити: іменини, традиції та прикмети
Мої однокласники часто розповідали, особливо в молодших класах, що робити уроки їм допомагають батько або мати. Мені було завидно. Коли після школи я обрав університет, а не коледж, як наполягала мати, кажучи, що я не поступлю, я спеціально поїхав в інше місто і поступив. Мені було краще жити в гуртожитку, ніж удома
Мама робила все, щоб моє дитинство і юність стали прекрасними! Але незважаючи на всю турботу і ласку, до сих пір не можу пробачити їй, що вона так спритно брехала мені десять довгих років. Адже і не відчувала навіть докорів сумління!
Вперше теплий картопляний салат я спробувала у ресторані, цей смак мені настільки припав до смаку, що я вирішала його приготувади дома. Скажу лише одне: всі мої подруги рецепт записали. Дуже смачно!
Замість дорогих засобів вже багато років додаю до прального порошку і кладу у пральну машину просту дешеву… Результат, я вам скажу, відмінний! Речі лишаються яскравими, зберігають первинні кольори і форму, скільки не пери! Переконалася на власному досвіді.
Суспільство
Самообман – гарантія щасливого шлюбу: висновки психологів

Кажуть, що любов сліпа…

Однак останні дослідження вчених доводять, що самообман, тобто наділення партнера рисами характеру і зовнішності, якими він не володіє насправді, навпаки, є чинником, що забезпечує довгий і щасливий шлюб.

В ході експерименту було опитано 70 пар, яким було запропоновано оцінити зовнішність своїх партнерів і незнайомих людей. Виявилося, що більшість учасників експерименту вважають своїх партнерів більш привабливими, ніж сторонніх людей.

Доктор Вірен Свамі з Університету Вестмінстера в Лондоні стверджує: віра в те, що партнер привабливий, значно підвищує власну самооцінку людини і дозволяє відчувати себе щасливим.

Більш того, психологи вважають, що якщо людина не ідеалізує свого партнера, це, швидше за все, говорить про те, що у відносинах щось йде не так.

Більшість закоханих ідеалізують свою другу половинку в перші три місяці після знайомства, проте часто подібний ефект триває і в зрілому віці. Це явище психологи називають «ефектом ореолу» – якщо людина впевнена в привабливості свого партнера, в його свідомості формується позитивна оцінка.

Читайте також: ВЧЕНІ НАРЕШТІ ЗМОГЛИ РОЗГАДАТИ СЕКРЕТ ЯЙЦЯ ТА КУРКИ

За словами фахівців, пари прикрашають гідності і позитивні сторони своїх других половинок і, разом з тим, ігнорують деякі недоліки, що достатнім чином зміцнює відносини між партнерами і стабілізує їх в довгостроковій перспективі.

Джерело.

Related Post