fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Політика
Савченко пояснила, чому не хоче обговорювати смерть “Мотороли”

Також нардеп не хоче коментувати висловлювання інших політиків і вказала один християнський момент.

Народний депутат Надія Савченко заявила, що не коментуватиме смерть бойовика “Мотороли”, бо вчинить по християнськи – про померлого або добре, або нічого. Так вона відповіла на запитання про вбивство бойовика в ефірі телеканалу NewsOne.

За її словами, вона також не стане коментувати висловлювання українських політиків з даного питання.
“Ви чекаєте мого коментаря? Не стану говорити нічого подібного . Не люблю коментувати слова інших депутатів. Вони висловили свою думку. Багато людей сьогодні думають, що вони віруючі, ходять до церкви. Але я не знаю, навіщо вони туди ходять, якщо церква не навчила їх, що про мертву людину говорять або добре, або ніяк. Тоді краще ніяк. Я не скажу нічого”, – сказала парламентарій.

Нагадаємо, в неділю ввечері, 16 жовтня, в ліфті будинку в Донецьку спрацював саморобний вибуховий пристрій. В результаті був убитий один з ватажків бойовиків Арсен Павлов, більш відомий як “Моторола”.

Читайте також: ЯНУ СОЛОМКО ЖОРСТКО РОЗКРИТИКУВАЛИ ЗА НЕЗВИЧАЙНУ ЗАЧІСКУ

Джерело.

Related Post

facebook