fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Політика
Савченко сфотографувалася з “російською свастикою”

Український парламентарій не нудьгує в Страсбурзі під час сесії ПАРЄ.

Народний депутат України Надія Савченко зараз знаходиться в Страсбурзі (Франція), де проходить сесія Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

Помітивши біля будівлі Асамблеї грузинського художника, який пише картини з політичним підтекстом, нардеп вирішила сфотографуватися з ним з його творінням, на якому на тлі російського прапора зображені солдатські чоботи, викладені у формі свастики.

“Один грузинський художник має натхнення і пише полотна прямо перед будівлею ПАРЄ”, – написала сестра Надії Савченко Віра під фотографією.

Як повідомлялося, сьогодні в ПАРЄ планується голосування по двох резолюціях щодо України.

Читайте також: ЯК КЛИЧКО НОВІ ТРАМВАЇ ІНСПЕКТУВАВ

14716296_302557520123747_3587715071778587014_n

Джерело.

Related Post

facebook