fbpx
Breaking News
Особливі молитви, які захистять діточок (своїх, або хрещеників і онуків) від гoря, скверни, зла, нещасть і хвоpоб. Материнські молитви – найсильніший вид захисту, адже мати і дитя пов’язані нерозривною ниткою
Ура! Нарешті я його знайшла! Господиньки, це унікальний рецепт тіста для піци! Мої гості з трудом повірили, що готувала його сама
Віка ніколи не залишалася ночувати, але дуже любила приїхати до нас в 11 годині ночі і скупатися в джакузі. Тато приносив їй у ванну чай і тер спинку (напевно). Вона дуже любила створити ілюзію того, що дуже зайнята. Приїжджаючи до нас, вона щоразу брала ганчірочку, і на доказ того, що вона дуже охайна, натирала мікрохвильову піч. Хоча, крім неї на кухні, квадратурою 50 метрів, було ще дуже багато місць, де можна було пройтися ганчіркою
Костя любив своїх дітей від першого шлюбу і дуже за ними нудьгував, а спільної дитини він не хотів. Аліса намагалася просити чоловіка подумати про дитину, вона надіялась, що це зблизить їх, зробить відносини міцнішими. Тільки все даремно. Костя кожен раз нагадував їй, що не готовий 
4 улюблених піци нашої родини я готую за 45 хвилин! Півгодини підготовка, 15 хвилин – випікання, і кожен має свій улюблений смак на обід або вечерю. А ще це відмінне рішення, коли приходять гості!
Політика
Савченко вперше прокоментувала своє виключення з “Батьківщини”

Народний депутат України Надія Савченко заявила, що коли вона йшла в політику, то чітко розуміла, з чим їй доведеться зіткнутися. Про це вона ексклюзивно розповіла телеканалу NewsOne.

“Мої колеги і всі, хто при владі, багато говорять, тільки ось обіцянок своїх не виконують … Коли мені запропонували вступити в партію, я розуміла ситуацію і знала, з чим мені доведеться зіткнутися. Тому те, що мене будуть виключати з партії і те, що зі мною згодом буде, я знала. (…) Мене не лякає і не дивує той бруд, який відбувається в нашій політиці”, – заявила Савченко.

При цьому вона підкреслила, що людям потрібно навчитися відрізняти те, що говорять з екранів, від прямих дій.

“Українська дипломатія на весь світ кричить, що у нас Росія ворог. Однак продовжують вести торги з тією ж Росією і терористами … Чому вони не хочуть сказати, що у нас не АТО, а війна ?! Адже це означатиме, що Росія ворог, а не агресор або противник. А з ворогом потрібно розривати всі відносини, в тому числі і дипломатичні. Ось вони і обманюють людей вже третій рік поспіль. Я це терпіла, але втомилася і вийшла сказати, все як є”, – зазначила Савченко.

Щодо виключення з “Батьківщини”, то, за словами Савченко, це рішення було прийнято спокійно.

“Ми поговорили з Юлією Тимошенко і розійшлися цілком спокійно. Ми обидві прекрасно розуміємо ситуацію”, – розповіла Надія.

За словами Савченко, її колеги не підтримують проведення переговорів з ватажками “ДНР/ЛНР”: “Тому ми вирішили, що нам краще піти різними політичними шляхами”.

Нагадаємо, що Савченко виключили з “Батьківщини” після її таємних переговорів з ватажками бойовиків т.зв. “ДНР” та “ЛНР” в Мінську.

Читайте також: СААКАШВІЛІ ВЛАШТУВАВ СКАНДАЛ НА ТЕЛЕКАНАЛІ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ (ВІДЕО)

Джерело.

Related Post