fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Україна
СБУ схопила на хабарництві кількох депутатів

За підозрою у хабарництві затримали чотирьох депутатів місцевої ради на Львівщині.

Працівники СБУ схопили на гарячому трьох депутатів “Громадянської позиції”: Богдана Явного, Всеволода Хому та Максима Хому, а також представника “Партії простих людей” Андрія Чорного.

Читайте також: СВІТЛАНА БОНДАРЧУК НАТЯКНУЛА, ЩО КСЕНІЯ СОБЧАК НАРОДИТЬ ДВІЙНЮ

У помешканнях депутатів провели обшуки, а обранців допитали в СБУ. Відомо, що за винагороду вони обіцяли проголосувати за продовження договору оренди земельної ділянки.

Забудовник хотів звести багатоповерхівку. Від підприємця спочатку вимагали 90 тисяч доларів, але зрештою погодились на 10 тисяч доларів та квартиру у новобудові.

Коли ми подали на продовження договір оренди в законний строк, то документи всіляко губились, не подавались, розглядались і таке інше. Після цього вийшли на мене депутати міської ради, зокрема члени земельної комісії. Після цього сказали заплатити – і тільки тоді буде позитивне рішення”,– розповів Павло Фіщук, постраждалий.

Джерело.

Related Post