fbpx
Breaking News
Ви також чули про те, що кип’ячена вода – шкідлива, а повторно кип’ятити воду не можна? Як правильно кип’ятити воду?Тепер ви дізнаєтеся правду!
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Події
Серйозна перестрілка сталася у Києві

У Києві на Оболоні сталася перестрілка між поліцією та порушниками на автомобілі “Хонда”.

Про це повідомляє портал dtp.kiev.ua.

“Перестрілка бандитів на “Хонді” і поліції. Вилетіли з дороги. Один поранений”, – сказано у повідомленні.

На місці працює оперативно-слідча група.

Як написав на своїй сторінці в Facebook керівник організації С14 Євген Карась, перестрілка сталася між поліцейськими і таксистом. За його словами, водія застрелили.

Читайте також: КІЛЬКІСТЬ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ ЗАХВОРІЛИ НА ГРИП ЦЬОГО ТИЖНЯ Б’Є РЕКОРДИ

Джерело.

Related Post

facebook