fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Шоу-бізнес
Серьогу заарештувала московська поліція

Білоруський репер Сергій Пархоменко, більш відомий під псевдонімами Серьога та Поліграф Шарікофф, був затриманий російською поліцією в московському аеропорту.

Його підозрюють у “неправдивому повідомленні про вибуховий пристрій на борту літака “Москва-Мінськ”.

Правоохоронні органи Москви заявили, що від репера надійшло повідомлення про замінування літака, на який він запізнився.

Співака затримали в аеропорту Москви і привезли у відділок, де він від всіх звинувачень відхрестився і відмовився від сказаних слів про вибухівку. Натомість, Сергій звинуватив працівників авіакомпанії у обмані та наклепі.

На момент, коли надійшло повідомлення про бомбу, літак уже був у повітрі. Однак його не повертали. Безпека і життя людей понад усе.

Читайте також: “У нас збочений культ сім’ї”: Святослав Вакарчук назвав неочевидного пособника корупції в Україні

Джерело.

Related Post