fbpx
Економіка
Що буде з курсом долара в Україні: прогноз аналітика

На минулому тижні долар в Україні продовжив дешевшати на всіх сегментах валютного ринку на. За тиждень офіційний курс долара знизився з 26,56 до 26,51 гривні, або на 0,2%.

Середньозважений курс долара на міжбанку, за даними регулятора, за цей же час впав з 26,52 до 26,51 гривні, або на 0,1%. Як припускає старший аналітик “Альпарі” Вадим Іосуб, вартість американської валюти на міжбанку може залишитися найближчим часом поблизу 26,5 гривні, а готівковий долар в банках буде котируватися по 26,2/26,5 гривні.

“Одним з факторів триваючого зміцнення гривні є поведінка населення, яке залишається чистим продавцем валюти. Так, в квітні на готівковому валютному ринку населення купило 291,7 мільйона доларів, а продало 647,6 мільйона доларів. Чистий продаж валюти населенням за місяць склав 355, 9 мільйона доларів. Всього з початку року чистий продаж валюти населенням склав 686,4 мільйона доларів, – розповідає аналітик.

На поточному тижні зростання безготівкової гривні, припускають в “Альпарі”, може призупинитися, а на готівковому ринку можливе її подальше мінімальне зміцнення.

Читайте також: ДТП ПІД КИЄВОМ: HONDA РОЗЛЕТІЛАСЬ НА ЧАСТИНИ, ЗАГИНУЛО ТРОЄ ЛЮДЕЙ

Джерело.

facebook