fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Політика
Що і хто підпадає під українські санкції

Після того як Президент України Петро Порошенко підписав рішення РНБО про застосування санкцій проти фізичних та юридичних осіб, діяльність частини платіжних систем Росії на території України була припинена.

Йдеться про платіжні системи “Золота корона”, “Колібрі”, “Міжнародні грошові перекази Лідер”, “Юністрім”, Anelik та Blizko. Платіжною системою “Колібрі” керує Сбербанк Росії, а система Blizko належить “Связь-Банк”. Про це повідомляє канал 24.

Всього в переліку юридичних осіб, щодо яких Україна ввела санкції, то їх налічується 271 підприємство, банки і ЗМІ.

Серед них авіакомпанії – “Аерофлот”, “Ак Барс Аеро”, “Борисфен-Авіа”, “ВІМ-АВІА”, “Газпром авіа”, “Донавіа”, “Когалимавіа”, “Оренбурзькі авіалінії”, “Політ”, “Росія “,” Сибір “,” РусДжет “,” Трансаеро “, телеканали” Перший канал. Всесвітня мережа “, НТВ, РТР-Планета, Росія-24, а також підприємство розробник системи ППО” Бук “” Алмаз-Антей “.

Під санкції потрапили і розробники антивірусного програмного забезпечення “Доктор Веб” і “Лабораторія Касперського”.

Нагадаємо, 17 жовтня Президент України Петро Порошенко підписав указ з рішення РНБО про введення персональних економічних та інших санкцій проти Росії.

Читайте також: До і після Євромайдану: у мережі показали, як змінювався топ найбагатших українців

Джерело

Related Post

facebook