fbpx
Лайфхаки
Що колір очей здатний розповісти про те, яка ви людина?

Очі є важливою рисою для всіх людей. Часто їх називають дзеркалом душі, адже за ними можна зрозуміти справжні почуття і емоції, що визначають людську особистість.

А згідно з результатами дослідження, проведеного в одному зі шведських університетів, за кольором очей можна визначати особливості характеру різних людей.

Чорні очі. Справжній чорний колір очей зустрічається досить рідко, найчастіше його плутають з темно-коричневим або темно-карим. Такі люди є досить таємничими особистостями, які вміють зберігати як свої, так і чужі таємниці.

Вони серйозно підходять до будь-якої справи, намагаючись доводити все до кінця. Люди з чорними очима завдяки своїй скритності важко знаходять контакт з незнайомими людьми, часто недовірливі, тому подружитися з ними – завдання не найпростіше.

У той же час, завдяки вродженій практичності і цілеспрямованості, з них виходять чудові лідери. Ще однією особливістю володарів чорних очей є надзвичайний працьовитість.

Карі очі. Це найбільш поширений колір. Людей зі світло-коричневими очима вважають найбільш впевненими в собі. Вони люблять заводити нових друзів, але в той же час дуже цінують незалежність. Їм притаманні романтичність і лагідність, що робить їх прекрасними кохaнцями.

Володарів карих очей виділяє гарне почуття гумору і азартність, вони люблять ризикувати і пізнавати нове. Це дуже життєрадісні, креативні і ввічливі люди. Матеріальні цінності не відіграють важливої ​​ролі в їх житті.

Люди з цим кольором очей дуже дбайливі і люблячі по відношенню до своїх родин. Їм можна довіряти і покладатися на них. Такі особистості товариські і дуже веселі.

Коричневі очі. Людей з коричневим кольором очей виділяє, перш за все, елегантність. Вони також дуже хоробрі і володіють сильним характером. Їм властива спонтанність в прийнятті рішень, тому рутинна діяльність їм швидко набридає.

Ці люди, як правило, легко справляються в тих ситуаціях, де іншим доводиться важко. Вони терплячі, впевнені в собі і незалежні.

Читайте також: ЯК ОЧИСТИТИ OPГAНIЗМ: 14 ПРОДУКТІВ, ЯКІ Є НА КОЖНІЙ КУХНІ

Блакитні очі. Глибокі очі кольору океанських хвиль завжди привертають увагу до їх власникові з боку оточуючих. Такі люди відрізняються миролюбністю, добротою і щирістю. У більшості випадків вони екстраверти, тому часто жертвують своїм добробутом на користь інших.

Блакитноокі жінки відрізняються великою амбітністю. Вони сповнені енергії і готові прийти на допомогу в будь-якій біді. Завдяки великій внутрішню силу вони прекрасно справляються з депресією і тривогами.

Сірі очі. Серед основних рис характеру сірооких людей слід зазначити ніжність, мудрість і пристрасть як в особистому житті, так і в професійній діяльності.

Власники цього кольору очей – дуже творчі люди з добре розвиненою уявою. У той же час у них розвинене і аналітичне мислення, що дозволяє добре керувати іншими людьми.

Зелені очі. Люди із зеленими очима одночасно таємничі, допитливі і високоінтелектуальні. Вони обожнюють активно проводити час, досліджувати щось нове і насолоджуватися життям в повній мірі.

Їм характерна непередбачуваність і здатність легко знаходити вихід з найскладніших ситуацій. Як правило, зеленоокі люди дуже ревниві, але в той же час і харизматичні особистості.

Джерело.