fbpx
Лайфхаки
Що означають малюнки, які ми несвідомо малюємо

Різні малюнки, які ми несвідомо вимальовуємо на папері під час телефонної розмови або зустрічі, часто можуть розповісти про свого господаря більше, ніж він знає про себе сам.

У цей момент свідомість послаблює контроль над поведінкою і ручкою починає керувати підсвідомість, яке приховує істинні мотиви нашої поведінки.

Ми підготували для вас пост про те, що кажуть наші машинальні малюнки.

Людські фігури.

Якщо це маленькі чоловічки, то, швидше за все, ви відчуваєте безпорадність або хочете ухилитися від будь-яких обов’язків. Коли ви зображуєте людини схематично («палиця, палиця, огуречик — от і вийшов чоловічок») — ваш емоційний стан нестабільно, ви хочете закритися і нікого не підпускати до себе.

Особисті підписи.

Такі машинальні малюнки властиві натурі пихате і егоцентричної. Велика кількість власних підписів, машинально виведених на листі або під час розмови обмірковування якоїсь проблеми, сигналізує про надмірну зацикленості на власній персоні.

Квадрати, ромби та інші геометричні фігури.

У вас чіткі цілі і переконання, ви майже ніколи не приховуєте своєї думки, завжди наполегливі і наполегливі. Зазвичай ви надмірно пильні і обережні, так що постарайтеся дивитися на речі простіше.

Круги і кільця

Кола, пов’язані один з одним або вписані одна в іншу, говорять про прагнення до приєднання і співучасті. «Мені самотньо, я
відчуваю себе виключеним із зовнішнього світу», — сигналізують такі малюнки. Когды ми виводимо кружечки на папері, несвідоме натякає нам на те, що нам не вистачає дружньої турботи і уваги.

Тварини.

Ваші сьогоднішні емоції можуть прямо залежати від того тварини, який оселився на вашій папері. Якщо це тигр або вовк — у вас сховалася агресія; якщо лисиця — задумали якось схитрувати; зайчик або білочка — вам потрібна турбота і захист, лев — відчуваєте свою перевагу над усіма. Коли ви постійно маєте одного і того ж звіра, пташку або жучка, то, швидше за все, порівнюєте його з собою, приписуєте собі його повадки.

Спіралі, кола або хвилясті лінії.

Чужі проблеми не надто вас турбують або взагалі не цікавлять. Може бути, ви навіть переживаєте легкий емоційний криза: ходите по колу своїх неоднозначних переживань. Зараз вам необхідно стежити за своєю поведінкою, аби не розлютитися і не зірватися на оточуючих.

Стріли.

Це вектор, за яким ви орієнтуєтеся в житті. Стріла спрямована вгору — орієнтація на інших людей, вниз — на себе, наліво — дивіться в минуле, направо — сподіваєтеся на майбутнє.

Зірочки.

Ви хочете опинитися в центрі уваги, для вас важливо бути яскравим і завжди поміченим. Але, якщо у вашої зірки занадто багато промінчиків чи ви вдаєте їх окремо від неї, це може свідчити про депресивні переживання.

Квіти, сонце, хмари.

Життєрадісні квіточки і сонечко — вірні ознаки того, що ви задоволені тим, як проходить телефонна розмова. Найімовірніше, слухаючи співрозмовника, ви заразом вже мрієте, фантазуєте про щось приємне. Подібні малюнки з головою видають ваш оптимістичний настрій і милостиве настрій.

Хрести.

Можливо, вас турбує почуття провини перед близькою людиною або обтяжує якась проблема, за яку ви відчуваєте себе відповідальним.

Будиночки та коробки.

Симетричні форми демонструють любов до порядку, схильність до планування і розрахунків. Ось що говорить оточуючим такий малюнок: «Мене нелегко збити з пантелику, я точно знаю, чого хочу, у мене ясні цілі, і я збираюся рішуче відстоювати свою думку».

Шахові поля.

Мабуть, ви опинилися в досить неприємному або, принаймні, скрутному становищі. Якщо такі зображення з’являються часто, то ви, найімовірніше, страждаєте від прихованих комплексів, пов’язаних з нездатністю вирішити якусь ситуацію, або перебуваєте в пошуках себе, свого життєвого шляху, сумніваєтеся в правильності свого життя.

Бджолині стільники.

Ви прагнете до спокою, гармонії, хочете упорядкувати своє життя. А ще цілком імовірно, що ви задумалися про створення сімейного гнізда.

Читайте також: 10 СЕРЙОЗНИХ ПРИЧИН ВІДМОВИТИСЬ ВІД М’ЯСА

Джерело.

facebook