fbpx
Breaking News
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Суспільство
Що означають розвішані шарфи на деревах: варто знати(фото)

Якщо ти побачив шарф на дереві, не поспішай шукати його власника. Ось що це означає!

У великих містах все частіше можна помітити шарфи і інші теплі речі, розвішані на деревах. Спочатку здається, що це турботливі громадяни знайшли втрачені предмети одягу та причепили їх на чільне місце. Але, підійшовши ближче, біля шарфиків можна помітити невеликі записки.

sharf2

На листочку зазвичай написано наступне:

Я не загубився! Візьми мене з собою, і тобі стане тепліше. Хай у тебе все буде добре!

Виявляється, розвішувати на деревах шарфики для бездомних та малозабезпечених людей – це новий тренд, який поступово завойовує світ!

sharf3

Цей «рух шарфиків» розпочався в 2008 році в місті Сеймур, що в штаті Індіана. З тих пір ідея залишати шарфики і інші теплі речі для бездомних поширилася не тільки в Америці, але і по всій земній кулі!

Засновниця цієї незвичайної традиції, Елізабет Сімонс, розповіла, як їй вперше прийшла в голову така ідея:

Я йшла по парку, дерева якого були прикрашені в’язаними чохлами. Їх зробили місцеві художники для перфомансу під назвою “Одягни дерево”.

І тоді я подумала, а чому б не зробити добру справу і не подарувати теплий одяг не бездушним деревам, а нужденним людям? Я поділилася своєю ідеєю з подружками, і вони мене підтримали. Ми зв’язали кілька шарфиків і розвісили на деревах з записками, що їх можуть брати всі, хто в них має потребу.

Дуже здорово, що в наш цинічний час є багато небайдужих людей, готових справою допомогти своїм ближнім і зовсім незнайомим людям. І якщо тобі сподобалося це «рух шарфиків», розкажи про нього своїм друзям і долучайся сам!

Читайте також: Земляк Зеленського виграв 50 тисяч завдяки жартам про дітей зірок

Джерело.

Related Post

facebook