fbpx
Суспільство
Що потрібно зробити, як тільки ви прокинулися: корисні поради

Ранкові збори практично у всіх проходять однаково. Але мало хто здогадується, що варто доповнити цей графік парою простих, але ефективних прийомів, і початок дня буде перенести набагато легше.

Ми зібрали 5 корисних ранкових ритуалів, про які всі чули краєм вуха, але так і не зважилися зробити, пише “Домашний очаг”.

Масаж вух

Масаж вушних раковин допоможе oргaнiзмy остаточно прокинутися. Його можна проводити рано вранці, ще лежачи в ліжку.

Вплив на чутливі ділянки вуха позитивно позначається на самопочутті та надає бадьорості. Візьміть на озброєння пару технік, тим більше що це зовсім не складно.

Склянку теплої води з лимоном

Причин відмовитися від кави натщесерце на користь теплої води з лимоном набереться ціла дюжина. Такий напій покращує роботу травної системи, печінки і кишечника, виводить з організму токсини, зміцнює імунітет – в загальному, користь в чистому вигляді.

Не обов’язково видавлювати сік цілого лимона, для одного прийому досить буде і четвертинки. Бажано зробити перерву між прийомом лимонного напою і сніданком в 20-30 хвилин.

Чистка мови

Про те, що треба чистити зуби двічі на день, ми знаємо з самого дитинства. Але обмежуватися цим не варто: на мові теж збирається величезна кількість бактерій, які сприяють появі неприємного запаху, зубного нальоту, карієсу і хвороб ясен.

Для очищення мови підійде звичайна зубна щітка. Тільки не натискайте на неї сильно, щоб не пошкодити спинку мови.

Ложка меду

Мед заряджає енергією з ранку, стимулює пам’ять і працездатність, лікує кашель і знімає симптоми алергії. Тому починати свій день з однієї чайної ложки меду, безперечно, відмінне рішення.

Робити це варто за 10-15 хвилин до сніданку, причому є слід свіжий і натуральний мед. Якщо все ж в чистому вигляді мед здається вам занадто нудотним, можна розвести його в склянці води – ефект буде той же.

Читайте також: УКРАЇНЦІ ПОЧАЛИ РЕЄСТРУВАТИСЬ У НОВІЙ СОЦМЕРЕЖІ UKRAINIANS

Полоскання рота розчином перекису водню

Закінчити ранкові процедури можна полосканням порожнини рота розчином перекису водню. В цьому немає нічого екстремального, доволі реально дотримуватися пропорції: 5-7 крапель 3% -го розчину на 50 мл води.

При цьому важливо додавати перекис в воду, а не навпаки. Ця звичка допоможе в відбілюванні зубів, усунення неприємного запаху з рота, а також в лікуванні і профілактиці хвороб ясен.