fbpx
Авто
Що варто розуміти про зниженні акцизи на вживані іномарки, – коментує експерт

Закон про знижені авто для людей вигідний “з натяжкою”. Тому, що все одно, купуючи авто за зниженими акцизами, треба розраховувати на чималі суми грошей. Потрібно розуміти, що автомобіль повинен бути не старше 5 років. Відповідно у Європі в основному автомобілі дешевші після 5 років.

Про це у коментарі сайту “24” розповів авто юрист Богдан Глядик.

Тут, якщо комусь вдасться знайти авто дійсно дешеве, тоді можна зекономити. Вартість машини залежить від об’єму двигуна. Наприклад, якщо трьохлітровий бензиновий двигун, то різниця буде в 6 тисяч євро,
– зазначив він.

За його словами, якщо особа хоче авто для себе – сама має й привести автомобіль. На сьогодні дозволяється ввозити – одну іномарку на один календарний рік. А президент пропонує “правки” – лише один автомобіль на весь термін цього закону. До того ж, це авто не можна буде продати упродовж дії цього закону.

Читайте також: ПОРОШЕНКО ЗНИЗИВ АКЦИЗИ НА Б/В-АВТО, АЛЕ З УМОВАМИ (ВІДЕО)

Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав закон про вживані авто, однак на нього ще чекають зміни. Зокрема, стосуватимуться вони чіткого регламентування дії закону, а саме – одна машина до кінця дії закону, введення заборони перепродажу та за умови, що власник авто має завезти його в Україну особисто.

Раніше, 31 травня, Верховна Рада України прийняла в другому читанні і в цілому законопроект, згідно з яким знижуються ставки акцизного збору на вживані легкові автомобілі. Зниження акцизів буде тимчасовим і діятиме до 31 грудня 2018 року.

Джерело.

facebook