fbpx
Breaking News
Я обожнюю тунець і все, що з ним зв’язано. Тому цей салат під номером 1 на моїй кухні. Його люблять і дорослі і дітки, а готується швидко та легко. Словом – записуйте! Не пожалієте!
Найсмачніші оладки – на воді і дріжджах! Саме такі пишні оладушки ми готували діткам в садочку, де я працювала нянею. А тепер печу їх своїм онучатам. Малеча в захваті! Ділюся рецептом і секретами. 
Не зрозуміло, хто обманює: прем’єр Гончарук обіцяв будувати нові школи, а міністр освіти Новосад говорить про їхнє закриття… Як вам? Коментує політолог. 
Такий “Кокосово-молочний торт” на всю родину готувала нам мама в дитинстві. Як же я його люблю! Ніжний, прослойка малинового желе, кокосові нотки, сметанний крем – вам і вашим рідним обов’язково сподобається цей пляцок!
Це мегасмачний маківник, який випікається одним коржем. Десерт має святковий вигляд і надзвичайно багатий смак
Здоров'я
Шокуюча правда про красиві браслети з гумок, які можуть коштувати нашим дітям життя

Хто б міг подумати, що красиві браслети з гумок, які так полюбилися дітям, можуть бути настільки шкідливі. Лихоманка плетіння милих виробів захопила школи і дитячі сади, але разом з захоплюючим хендмейдом до дітей прийшла небезпечна для здоров’я речовина!

Творчий розвиток дитини – важливий момент у вихованні. Проблема в тому, що багато товарів для дитячої творчості мають занадто високу вартість. В результаті, на ринку з’являються дешеві підробки з Китаю, абсолютно непередбачувані за своїм складом.

Набір для плетіння гумових браслетів, зроблений в Китаї, з імовірністю в 50% може виявитися підробкою і містити формальдегід. Цей токсин викликає всілякі алергічні реакції і може бути причиною злоякісних пухлин. Також він негативно позначається на роботі нервової і зорової систем.

Слабкість і млявість – найменше, що відчує дитина, яка перебуває в постійному контакті з небезпечною речовиною. Діти люблять носити ці плетені прикраси, не знімаючи. Наслідки взаємодії з формальдегідом можуть стати помітні через роки: внутрішні органи дитини легко піддаються впливу хімії і в майбутньому проблем зі здоров’ям не оберешся!

Краще купувати перевірену продукцію, яка продається в сертифікованих магазинах. Таким чином ти захистиш дитину від явної небезпеки!

Сучасні діти часто схильні до алергій і захворювань верхніх дихальних шляхів, а все тому, що контактують з великою кількістю шкідливих речовин щодня.

Читайте також: ПОМИЛКА, ЯКУ МАЙЖЕ КОЖЕН З НАС РОБИТЬ У FACEBOOK, МОЖЕ КОШТУВАТИ НАШИМ ДІТЯМ ЖИТТЯ

Джерело.

Related Post

facebook