fbpx

Як зазначено в матеріалах кримінальної справи, після народження засуджений був залишений матір’ю в пологовому будинку, а згодом усиновлений. У 26 років чоловік знайшов свою біологічну матір. Про це повідомляє “Україна кримінальна”.

В один із днів січня 2016 року 57-річна жінка відзначала свій день народження. Її товаришем по чарці став покинутий син.

Читайте також: В ІСПАНІЇ СТРАШНА ДТП З СІМ’ЄЮ УКРАЇНЦІВ (ФОТО)

Посиденьки завершилися сваркою, у результаті якої чоловік наніс потерпілій удари ногами й руками по тілу та голові. Від отриманих тілесних ушкоджень іменинниця померла на місці події.

Надалі, щоб приховати сліди злочину, чоловік розчленував тіло матері й зберігав його у своїй квартирі. Однак через тиждень на людські останки натрапила сусідка підозрюваного, яка зайшла в його квартиру. Вона ж і повідомила про це правоохоронні органи.

Суд Алтайського краю (РФ-ред .) виніс вирок 29-річному жителю Рубцовська, який визнаний винним у звірячому вбивстві своєї матері. Зловмисник розчленував жертву від образи на те, що жінка кинула його після народження. В результаті хлопчика виховала прийомна сім’я .

Джерело.

facebook