fbpx
Здоров'я
Сік якого фрукта допомагає швидко відновити сили

Цей напій п’ють двічі на день професійні спортсмени.

Британські фізіологи з London South Bank University давали професійним атлетам вишневий сік два рази в день протягом тижня, до і через дві години після інтенсивних силових тренувань.

Вишня може допомогти спортсменам зменшити пошкодження м’язів, щоб швидше відновити сили після складної тренування.

Атлети, які пили вишневий сік, набагато швидше відновлювали свої фізичні сили: нормальна м’язова сила була відновлена ​​на 90% протягом 24 годин, в порівнянні з лише 85% від норми серед тих, хто не пив сік – суттєва різниця, що впливає на ефективність фізичних здібностей під час змагань.

Читайте також: ЯК ВИЛІКУВАТИ ПЕЧІНКУ ЗА ДОПОМОГОЮ ЇЖІ

На думку медиків, потужні антиоксидантні сполуки в вишні зменшують окисне пошкодження м’язів – збиток, який зазвичай виникає, коли м’язи довго працювали, таким чином, швидше за відновлюючи їх функції.

За протизапальний ефект ягоди несуть відповідальність з’єднання під назвою антоціани, які надають вишні її яскраво-червоний колір. Вишня дуже смачна і дешева круглий рік в замороженому вигляді або у вигляді соку.

На додаток до відновлення фізичних здібностей тіла, вишня також позитивно впливає на внутрішнє запалення, пов’язане з хворобами серця і артритом.

Джерело.

You cannot copy content of this page

facebook