fbpx
Події
“Сіль і лід” – нова небезпечна забава у підлітків

Останнім часом серед дітей і підлітків поширився новий «тренд» під назвою «Сіль і лід».

“Забавка” не є новою, адже з’явилася вона кілька років тому. Проте останнім часом стає все більш популярною. Деякі діти, які прийняли «виклик», опинилися в лікарні.

Ця зовсім не дитяча гра полягає в наступному: на шкіру насипається сіль і одночасно на неї кладеться лід. Безневинна, на перший погляд, суміш викликає серйозні опіки. Через те, що сіль вступає з льодом в хімічну реакцію, відбувається зниження температури до – 17 градусів за Цельсієм. Таким чином, ефект впливу цієї суміші на шкіру схожий з обмороженням. Діти відчувають оніміння, шкіра червоніє. І може виникнути опік аж до другого ступеня.

Навіщо діти це роблять? Вони сперечаються, хто довше зможе витерпіти неприємні відчуття від суміші льоду і солі. Своїми «подвигами» в вигляді фотографій вони діляться в соціальних мережах.

Читайте також: ВЛАСНИЦЯ САЛОНУ КРАСИ ПОМСТИЛАСЯ КОЛИШНІЙ РОБІТНИЦІ

Влада євопейських країн, а зокрема, Великобританії б’є на сполох. Національне товариство попередження жорстокого поводження з дітьми стверджує, що в останні місяці випадки потрапляння дітей в лікарні через такі пустощі почастішали.

 Джерело.

facebook