fbpx

Цю історію зі слів її рідного брата розповів мені моя подруга. Сталося це пару років назад, Ігорю вже було добре так до 40, але якось про одруження він не думав, йому добре було з мамою і котом.

Але в якийсь момент серце все-таки не змогло втриматися в 4 стінах, і вибрало собі предмет зітхання – Аню.

Жінка відразу була запрошена в сім’ю, так як терміни підганяли, і вже дуже хотілося мамі Ігоря поняньчити нову партію онуків, але вже від улюбленого сина, так як від дочки онуки вже підросли і ходили в школу.

Мама дуже пораділа за сина, що тепер у нього є опора, і та, яка буде в домі створювати затишок. Почали вони жити разом в будинку майбутньої свекрухи.

Ігор пропадав на роботі, так як розумів, що скоро витрати сім’ї зростуть, і треба бути до цього готовим. Аня сиділа вдома під опікою мами Ігоря.

Та більше придивлялася до нової невістки. Але Аня мовчала, і посміхалася. Ніхто не помічав крижинки в її погляді. Навіть кіт.

Але одного разу Аня не змогла зіграти свою виставу до кінця, і коли залишилася одна з котом в квартирі, все-таки запульнула в нього тапком.

Першим відкрилися очі у кота Василя, побачив, що нема з добрими намірами з’явилася ця жінка в домі. І почав своїм домочадцям розповідати про своє до неї ставлення так, як умів. То в тапки напаскудить, то нове взуття зіпсує, і на руки до неї перестав проситися.

Читайте також: ПЕС НЕ ЗДАВАВСЯ І ЗАВЗЯТО ТЯГНУВ ВАЖКИЙ ПАКЕТ ДО САМОГО ПОРОГА, В ЯКОМУ БУЛА ДИТИНА

Сім’я не помічала, так як всі були зайняті приємними клопотами – на носі було весілля. Весілля було скромним, вся рідня раділа за Ігоря, який нарешті зміг стати розсудливим і вибрати собі даму серця.

Через кілька днів свекруха не змогла встати з ліжка, а по дорозі в лікарню взагалі впала в кому.

Ігор з Анею довго вмовляли лікарів, щоб відвезти маму назад додому, ті погодилися. Ігорю довелося знову вийти на роботу.

Зі свекрухою залишилася Аня і кіт.

Тепер невістка, знаючи. Що все одно її ніхто не почує, перестала грати свою виставу, і з’явилася у всій красі.

Ох і наслухався тоді кіт, що після того, як улюбленої господині не стане, продасть вона квартиру, а Ігоря залишить ні з чим, що ніколи вона його не любила, просто потрібна була квартира, про те, як вона втомилася розігрувати кожен день театр, і просто хоче нормального життя без ось цього всього.

І зривалася невістка на свекрухи, а синці маскувала, все одно Ігор під ковдру не полізе.

Кожен день і кіт скаржився свекрухи, що не може терпіти таку поведінку, і вже не знає, що і придумати, як насолити невістці? Та ось тільки при ній він з-під дивана боїться виходити, так як їй боятися не кого, і койтейка вже кілька разів ні за що отримував від її сильної руки.

Не знаю, скільки це тривало б, поки в один прекрасний момент, коли Ігор дивився телевізор, а невістка сиділа поруч зі свекрухою, і щось їй злобно нашіптувала, при цьому посміхаючись чоловікові, свекруха відкрила одне око.

Невістка від жаху впала зі стільця, встала, перевірила, чи не здалося. Тоді свекруха відкрила друге око.

Невістка побігла на кухню за водою, попутно виграючи собі час, щоб обміркувати новий план дій, адже свекруха вона давно списала з рахунків.

Повертається в кімнату, а свекруха вже сидить на ліжку, поруч з нею син.

– Синку, я тобі таке зараз розповім, гнати будемо твою Аню з сім’ї, не пара вона тобі.

І розповіла свекруха все слова, які їй невістка нашіптувала, кіт сидів поруч і підтакував, радіючи, що правда успішно розкрилася.

Джерело.

facebook