fbpx
Суспільство
Скандал у Харкові: няня лаяла і била однорічну дитину (відео)

Мати малюка залишила в будинку включеним диктофон і поїхала у справах. Почуте ввечері повалило жінку в шок.

Харків’янка Ганна Якименко вимагає покарання для колишньої няні свого сина. За словами молодої мами, вихователька лаяла хлопчика, використовуючи міцні вирази і навіть давала волю рукам.

Няню з 10-річним стажем Жанетт Давідян молодій мамі порекомендували знайомі, відзначаючи досвід і позитивні рекомендації. Жінка відпрацювала близько двох місяців, і з часом роботодавиці почала підозрювати недобре. Паші всього 1 рік і 4 місяці, говорити він поки не вміє, але його поведінка викликала у матері погане передчуття. “Коли я йшла на роботу, дитина просто хапала мене і не відпускала. А останньою краплею стало те, що під час гри я підняла різко руки вгору, а Пашка стиснувся, ніби злякався, що я його вдарю. Це мене збентежило”, – згадує Ганна.

У суботу вона залишила в будинку включеним диктофон і поїхала у справах. Почуте ввечері повалило жінку в шок. На записі, яку Ганна виклала в мережу, чутно спілкування жінки з маленькою дитиною на підвищених тонах, причому з її вуст раз у раз лунають нецензурні слова. “Так що ж це за дитина така? Паша, ідіота шматок. Пішли, сучениш”, – ось лише деякі фрази, які прозвучали на викладеному записі. Також на аудіозаписі чутні характерні звуки ударів, після одного з яких дитина заплакала.

ОБЕРЕЖНО, НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА!

З нянею харків’янка розлучилася. “У спілкуванні з цією людиною навіть подумати не можна було, що наодинці з дитиною вона перетворювалася в тирана”, – дивується Якименко. Однак, хто в цей момент був з малюком, ще належить з’ясувати, адже сама Жанетта Давідян запевняє, що в ту суботу не працювала і вважає, що роботодавиці оббрехала її, підробивши запис, щоб не оплачувати останній тиждень роботи.

Крім того, на думку няні, Ганна хотіла позбутися від неї, оскільки Паша занадто прив’язався до працівниці. “Я вже не перша, кому вона не платить зарплату за останній тиждень і звільняє, – каже Жанетта. – А в суботу мене навіть не було на роботі, у мене був вихідний, а ввечері вона подзвонила і сказала, що в будинку працював диктофон і на записі чутно, що я кричала на дитину. Але такого просто не може бути. Хотілося б почути цей запис”.

Жінка характеризує Пашу, як дуже хорошого і усміхненого хлопчика, з яким у них склалися чудові стосунки. Ганна Якименко в свою чергу планує звернутися до правоохоронців, щоб вивести няню на чисту воду.

РЕАКЦІЯ МАЛЮКА І ВИСНОВОК ЕКСПЕРТА

За свої послуги харківські няні беруть від 20 до 40 грн/год. залежно від досвіду, освіти і обов’язків. Вік у нянь найрізноманітніший – від 18-19-річних студенток до досвідчених пенсіонерок, які можуть навіть жити в родині. “Ми підбирали няню на півдня, – каже мама дворічної дочки Олеся Дубешко. – Спочатку переживала, але коли дитина бігла зустрічати її до дверей і без істерик проводжала мене на роботу, заспокоїлася – значить, їм весело і цікаво разом”.

Однак везе з хорошими нянями далеко не всім, в мережі батьки часто скаржаться на недбайливих робітниць. А практикуючі психологи і зовсім наводять як приклад дорослих пацієнтів, які в дитинстві терпіли знущання від нянь. Тому фахівці рекомендують перш, ніж найняти помічницю, проконсультуватися з дитиною у психолога, щоб зрозуміти, чи варто йти на такий крок.

“Неврівноважена няня можна розпізнати в звичайній розмові. Але краще відправити її до психотерапевта на одноразову експертизу, отримавши висновок у письмовій формі. Досвідчений фахівець за півгодини розвіє всі сумніви”, – говорить психолог Борислав Хомуленко.

Читайте також: ПОТАП РОЗЛУЧИВСЯ З ДРУЖИНОЮ

Джерело.

Related Post

facebook