fbpx
Breaking News
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Шоу-бізнес
Скандал у королівському палаці: принц Вільям проти стосунків брата Гаррі з актрисою Меган Маркл

Незважаючи на те, що Вільям завжди готовий підтримати брата, йому дуже важливо берегти приватне життя сім’ї.

У королівському палаці з’явився перший противник новоспеченої пари 32-річного принца Гаррі та зірки серіалу “Форс-мажорів” 35-річної Меган Маркл. І це рідний брат Гаррі, 34-річний принц Вільям.

Як повідомило джерело з оточення сім’ї виданню Daily Mail, герцог Кембриджський дуже незадоволений поведінкою свого брата. Місяць тому Гаррі підтвердив, що зустрічається з Меган і у них все серйозно. А минулого тижня молодший спадкоємець престолу публічно звернувся до представників преси з проханням “залишити Меган в спокої”: з тих пір, як Маркл стала зустрічатися з королівською особою, папараці буквально не дають їй проходу.

Повідомляється, що Вільям і Гаррі живуть практично поруч, на території Кенсінгтонгского палацу, крім того вони працюють в одному кабінеті і разом відвідують центр благодійного фонду. Незважаючи на те, що Вільям завжди готовий підтримати брата, йому дуже важливо берегти приватне життя сім’ї. До того ж герцог не схвалює поведінки Гаррі на публіці, наприклад, як той відкрито демонструє браслет, точну копію якого носить Маркл. Пара обмінялася однаковими прикрасами в знак любові.

Звісно, Вільяма можна зрозуміти. Скільки сил у нього пішло на боротьбу з жовтою пресою. У 2012 році його дружину, 34-річну Кейт Міддлтон, підстерегли на яхті під час засмаги топлес. Фото оголеної герцогині моментально потрапило на обкладинки французьких таблоїдів і спровокувало бурхливий скандал при королівському дворі.

prynts-vilyam

Читайте також: ТРУП У СМІТНИКУ: ВБИВЦЮ ЗНАЙДЕНО

Джерело.

Related Post

facebook