fbpx
Суспільство
Скандал в Одеській області: останки бійця виявилися нікому не потрібні

За справу взялися волонтери

В Одеській області розгорівся скандал. Як повідомляє волонтерська пошукова організація “Союз “Народна пам’ять”, місцевий житель знайшов в своєму дворі останки бійця, а чиновники навіть не знають, як з ними вчинити.

Зазначимо, що мова йде, швидше за все, про бійця, загиблого в роки Другої світової.

“Цікава і вельми нестандартна історія трапилася з жителем села Троїцьке: людина проводила ремонтні роботи на своєму присадибній ділянці і випадково виявив людські останки. Треба сказати, що чоловік виявився добропорядним – він одразу зателефонував до поліції і повідомив про цю знахідку. Правоохоронці одразу ж приїхали на виклик. Оглянули ділянку і, власне, саму знахідку. Обмежилися складанням формальних папірців і були на тому. Що робити з останками, кому їх здавати – вони не знали”, – розповіли пошуковики.

У “Союзі” запевняють: поліцейські залишили чоловіка наодинці з його проблемою. На допомогу прийшов інтернет, де вдалося знайти інформацію про пошукових системах.

“Зараз пошуковики взяли ситуацію з останками під особистий контроль – вони вживуть усіх заходів для того, щоб встановити долю загиблої людини, його особистість”, – підкреслили в “Союзі”.

Читайте також: Українська співачка вийшла за героя АТО

Джерело

facebook