fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Політика
Скандаліст Парасюк задекларував годинник за 8 тисяч грн, які йому “приніс Святий Миколай”

З заощаджень у нардепа – 6 тисяч доларів готівкою, а також одна 1293 грн і 5 тисяч доларів у банку.

Позафракційний народний депутат України Володимир Парасюк задекларував годинник, які йому “приніс Святий Миколай”. Відповідну інформацію політик вказав у своїй електронної декларації на сайті НАЗК.

Згідно з декларацією, 19 грудня 2015 року нардеп отримав в подарунок годинник Samsung Gear s2 вартістю 7999 грн.

“Годинник. Подарунок. P.s. приніс Святий Миколай. Але точно сказати не можу, тому що я спав”, – описав майно Парасюк.

Також 9 липня 2015 року парламентарій отримав в подарунок телефон Apple iPhone 6s. Крім того, він задекларував планшет Apple iPad Air 2.

Згідно з документом, Парасюк не володіє ніяким нерухомим майном.

У власності його матері Оксани Парасюк є будинок площею 95,3 кв. м в с. Папірня Львівської області і двома земельними ділянками площею 3000 і 3500 кв. м в тому ж населеному пункті.

Там же у бабусі Парасюка Марії Калитовської є будинок площею 66 кв. м і дві земельні ділянки площею 2500 кв.м і 4685 кв.м відповідно.

Парасюк, згідно з декларацією, користується автомобілем Skoda SuperB 2011 року випуску, власником якого є третя особа.

У 2015 році нардеп отримав 75 586 грн зарплати за основним місцем роботи, 165 140 грн компенсації за оренду житла. Крім того, він отримав 80 559 грн коштів, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень.

Мати Парасюка отримала 990 тисяч грн доходу від заняття підприємницькою діяльністю. Батько – 65 тисяч грн доходу від відчуження рухомого майна.

На рахунку в “ПриватБанку” Парасюк зберігає 5044 долара і 1293 грн. Ще 6 тисяч доларів він зберігає готівкою.

Читайте також: ПОЖЕЖА НА РИНКУ ПЕТАРД В ІНДІЇ ЗНИЩИЛА 200 МАГАЗИНІВ І 40 МАШИН

Джерело.

 

Related Post

facebook