fbpx
Breaking News
Вперше теплий картопляний салат я спробувала у ресторані, цей смак мені настільки припав до смаку, що я вирішала його приготувади дома. Скажу лише одне: всі мої подруги рецепт записали. Дуже смачно!
Замість дорогих засобів вже багато років додаю до прального порошку і кладу у пральну машину просту дешеву… Результат, я вам скажу, відмінний! Речі лишаються яскравими, зберігають первинні кольори і форму, скільки не пери! Переконалася на власному досвіді.
Новий закон може призвести до безробіття для 70 тисяч вчителів. Освітяни просять ВР не підписувати закон-вирок.
Вплив місяця на ріст і красу волосся доведено давно. Цей календар стрижки і краси на лютий 2020 року підкаже вам, коли краще підстригтися чи змінити зачіску, щоб це принесло лише користь, вдачу, здоров’я і красу! Зберігайте, щоб не забути!
Думала-гадала, що б такого приготувати на вечерю. І тут попадається мені рецепт в інтернеті. Я приготувала! Дівчатка, це щось!
Економіка
Скільки буде коштувати алкоголь в зв’язку з ростом акцизної ставки

Алкоголь подорожчає – з 1 березня піднялася акцизна ставка, а нові цінники на полицях магазинів українці побачать вже в кінці квітня.

Так, на 20% піднімуться в ціні лікеро-горілчані вироби, на 12% – пиво і вино.

80 грн коштуватиме півлітра найдешевшої горілки, і стільки ж – пляшка вітчизняного шампанського.

Коньяк в залежності від кількості зірок подорожчає в середньому на 10 гривень.

Винороби стурбовані новим підвищенням ставки – в минулому році через стовідсоткове підвищення акцизу їм довелося скоротити виробництво на 20%, яке замістив тіньовмй, сурогатний алкоголь.

Напередодні прокуратура і СБУ виявили 19 підпільних цехів з виробництва контрафактного алкоголю – обшуки проводилися по всій території України.

Читайте також: ГАЗ ІЗ СУБСИДІЯМИ ПОДОРОЖЧАЄ: НЕЗАБАРОМ НАБУДУТЬ ЧИННОСТІ НОВІ НОРМАТИВИ

Джерело.

Related Post