fbpx
Breaking News
Цей бісквіт на кип’ятку – мій фаворит серед шоколадних бісквітів. Він дуже ніжний та повітряний
Виділіть декілька хвилин свого часу, та помоліться до Матері Божої: О пресвята, о любляча, о найсолодша Діво Маріє, випроси в Ісуса для нас милосердя
Подруга мені, ще десь місяць тому рецепт дала, а я все відкладала. А тут завалялась у мене капустина, і я вирішила спробувати. І скажу, що ця тушена капуста з яблуками, так-так з яблуками, це – смакота, не те слово!
Смакувати ці пісні котлетки – одне задоволення! Дітки, як чують цей аромат, вмить прибігають на кухню. Кликати їх до столу, вам точно не прийдеться. Це я вам гарантую!
Було складно усвідомлювати, що моє життя, толком не розпочавшись, закінчилося в один, цей злощасний день. Образи, злість і сльози переповнювали все моє нутро. Я зрозуміла, що ось в цей момент тільки диво зможе врятувати мене. Не пам’ятаю, звідки з’явилася ця думка, але я зрозуміла – у мене буде малюк, щоб мені це не коштувало
Політика
Скільки отримують депутати за “потрібне” голосування

Українські парламентарії отримують від 10 тис. доларів за голосування у Верховній Раді.

Про це сказав в прямому ефірі українського телеканалу колишній нардеп Єгор Фірсов. Він заявив, що фінансово мотивують також нардепів з пропрезидентської фракції БПП.

Окрему плату, за словами Фірсова, також отримали депутати груп “Воля народу” і “Відродження” за те, що залишили свої фракції. Ці групи фінансуються олігархами.

При цьому політик заявив, що у нього немає ніяких доказів подібних махінацій в Раді: “У мене немає якихось доказів у вигляді фото чи відео, і я не можу з цим звернутися в НАБУ, але я знаю про те, що депутатам платять за їх голосування, шкала йде від 10 тис. доларів”.

Читайте також: Цирк в Раді: як парламент звільняв суддів
Джерело

Related Post

facebook