fbpx
Шоу-бізнес
Скоро бути весіллю! І сукня вже готова, і дата запланована.

53-річний співак Віктор Павлик найближчим часом планує весілля зі своїм концертним директором, 25-річною Катериною Репяховою. Пара вже визначилася з датою урочистості, і наречена, схоже, вже вибрала весільну сукню.

Катерина днями показала фото з примірок весільного плаття в своїх інстаграм-сторіз, відповідаючи на запитання передплатників про майбутню церемонії.

Про майбутнє весілля Павлик розповів в інтерв’ю «Світському життю», підкресливши, що Катя дуже чекає цього і сама займається організацією.

Читайте також: З ПОНЕДІЛКА БУДЕМО СУХЕНЬКІ – ПРОГНОЗ СИНОПТИКІВ.

Нагадаємо, Віктор Павлик до цього був тричі одружений. Перша дружина Лідія народила йому сина Олександра. Друга дружина Світлана народила йому дочку Христину. А з дружиною Ларисою співак виховує сина Павлика, який зараз бореться з онкологією. При цьому Віктор не виключає, що знову стане батьком, пише Караван.

«Мені колись нагадали п’ять одружень. Втім, мені дуже хочеться вже зупинитися на четвертому, тому що вже 55 років на носі, дорослі діти і троє онуків, та й ще Катя захоче дітей», – зізнався Павлик.

Related Post

facebook