fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
Україна
Низькі зарплати, але добрі дороги: волонтер розповів про життя на окупованих територіях

Волонтер і засновник проекту “Повернись живим” Віталій Дейнега розповів про те, як живуть люди на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Дейнега відзначив процвітання корупції на окупованих територіях. Зокрема, за окрему плати можна перетнути лінію розмежування чи порушувати комендантську годину. Про це він розповів в прямому ефірі “Обозревателю”.

“Багато корупції видно по оголошеннях по той бік. Наприклад, є маршрут з Донецька через пункт пропуску “Золоте”. Але офіційного пункту пропуску такого не існує. Але з військовими домовитися можна. При чому, з військовими з обох боків”, – розповів волонтер.

За словами Дейнеги, рівень життя на окупованих територіях досить низький.

“Якщо подивитися по сайтах, які пропонують роботу, середня зарплата – від 4 тисяч. Але в рублях. Проте ціни на продукти харчування там вищі, аніж в Києві”, – наголосив він.

Також волонтер відзначив, що якщо подивитись доступні відео в мережі – то можна зробити висновок, що в Донецьку відремонтували дороги.

Читайте також: У КИЄВІ ЧОЛОВІК ВЧИИВ НАРУГУ НАД СВОЇМИ ДОЧКАМИ

Джерело.

Related Post