fbpx
Світ
Організатори Євробачення відреагували на вибір співачки Росією

У організаторів пісенного конкурсу Євробачення немає претензій до російської делегації щодо вибору учасниці від Росії Юлії Самойлової. Про це заявив журналістам у Києві виконавчий директор конкурсу Йон Ола Санд.

За його словами, тепер рішення за українською владою і організатори конкурсу готові його прийняти.

“Ми повністю поважаємо і розуміємо закони України, але з боку Європейської мовної спілки (ЄМС) у нас немає ніяких заперечень до російської делегації і не бачимо порушень з їх боку. Ми хочемо, щоб всі країни брали участь, але це рішення української влади, і ми будемо його поважати”, – сказав Йон Ола Санд.

Він також зазначив, що розраховує на оптимальне вирішення цього питання.

Як стало відомо, Росію на міжнародному музичному конкурсі Євробачення-2017, який відбудеться в Києві, представить співачка з обмеженими фізичними можливостями Юлія Самойлова.

Читайте також: У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ В РУКАХ У ШКОЛЯРА ВИБУХНУВ СНАРЯД

Служба безпеки України перевірить достовірність інформації про можливі візити російської співачки Юлії Самойлової в окупований Росією Крим і після цього прийме рішення про її допуск або недопуск в Україну.

У свою чергу в Кремлі підтвердили відвідування окупованого Криму Юлією Самойлової. Пєсков заявляв, що артисти їдуть на Євробачення “співати, а не виступати з політичними заявами”.

Джерело.

facebook