fbpx
Україна
Собака врятувала дитину, яка впала в каналізацію

Маленька дівчинка прогулювала по вулиці свого вихованця породи ши-тцу, коли раптом її нога наступила на щось м’яке, занесене снігом.

Не відчувши небезпеку, вона перенесла вагу тіла на незрозумілий предмет і раптом провалилася в глибоку і смердючу дірку! Виявилося, це був відкритий каналізаційний люк, який ЖКГ прикрило тонким старим матрацом!

Ні знаків для небезпечних речовин, ні загородження, ніяких інших розпізнавальних знаків у небезпечній точці не було. Нещасна дитина з собакою на руках цілу годину простояла у нечистотах вище пояса, марно закликаючи когось на допомогу.

Ніхто її так і не почув! Сили 11-річної дівчинки закінчувалися, вона страшно замерзла і, щоб не втратити свідомість, трималася рукою за маленьку скобу в стіні. Коли вона зрозуміла, що з глибини колодязя її ніхто не почує, дівчинка якимось дивом змогла викинути собаку з колодязя, «попросивши» її привести допомогу.

І розумний пес не покинув господиню в біді – він вибіг в людне місце і став кидатися з гавкотом під ноги перехожим, намагаючись звернути на себе увагу. Один з чоловіків перейнявся поведінкою собаки і пішов за нею.

Пес привів перехожого до люка, і той допоміг дитині вибратися на поверхню.

Читайте також: НАЗВАЛИ СЕРЕДНІЙ РОЗМІР ПЕНСІЇ

Звичайно, тут же були викликані поліція, швидка допомога і інші служби. Ось що написав очевидець:

«Сьогодні по пр. Богоявленському 42 дівчинка 11 років гуляючи з собакою провалилася в каналізаційний люк! Цілу годину дитина і собака сиділи в нечистотах! На місці була патрульна поліція, швидка, директор водоканалу. Розібравшись в ситуації стало ясно, що люк обслуговує ЖЕК «Зоря». Він був накритий матрацом !!! Матрацом! ??? Директор ЖЕКу в даний час на місце прибути не зміг. Чому? .. У дитини шок! Істерика! Речі всі зіпсовані, ключі, мобільний телефон загублені. Загалом жах! Слава Богу, що всі живі !!!»

Дитина пройшла обстеження, її здоров’ю сьогодні нічого не загрожує. А ось вихованець постраждав сильніше – його лапи, що побували спочатку мокрими по самий живіт, а потім бігали по снігу при мінусовій температурі, обморожені.

Проте важко уявити, що було б, якби на пса ніхто не звернув уваги, і дівчинка залишилася в біді! У такий мороз, який зараз стоїть у країні, дитині вистачило б і кількох годин, щоб наслідки стали незворотними.

Поліція за даним фактом склала адмінпротокол. А в миколаївському “Водоканалі” зберуть нараду, щоб розібратися, хто винен у трагедії.

Читайте також: В ОДЕСІ ЗЛОВМИСНИК ЗБИВ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО І ПРОТЯГНУВ ЙОГО П’ЯТЬ МЕТРІВ

Джерело.

 

facebook