fbpx
Україна
Сьогодні на дороги України вийши нові “даішники”

В Україні сьогодні запускають дорожню патрульну поліцію. Для її роботи обладнають вісім стаціонарних постів на автомагістралях, де раніше розташовувалася Державтоінспекція.

Про це повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передає телеканал “112 Україна”.

“Визначено вісім колишніх стаціонарних постів ДАІ, на яких зараз також нестиме службу патрульна поліція, і в майбутньому ці стаціонарні пости стануть дорожніми станціями патрульної поліції”, – сказав Білошицький.

Він додав, що громадяни зможуть отримати певні послуги на цих постах. Там розміщуватимуться не тільки патрульна поліція, а й інші служби, які взаємодіятимуть, щоб краще здійснювати нагляд за станом доріг.

Читайте також: В УКРАЇНІ З’ЯВИЛИСЯ ЖOPCТКІ ВИМОГИ ДО КРЕДИТНИХ ПОСЕРЕДНИКІВ

Білошицький також зазначив, що на сьогодні визначено понад 20 патрулів нової поліції. А вісім стаціонарних постів в майбутньому переобладнують на дорожні станції патрульної поліції.

Як повідомлялося, з 12 червня тридцять патрулів нової дорожньої поліції працюватимуть на 10 основних магістралях країни. Дорожня поліція повинна повністю замінить стару систему Державтоінспекції.

Нагадаємо, що в Україні ліквідували ДАІ і МРЕВ в листопаді 2015 року. Проте екс-даішники продовжували патрулювати траси.

Джерело.