fbpx
Breaking News
В якийсь момент я зрозуміла, що більше так тривати не може, і стала потихеньку відтягувати його від тієї сім’ї. Звичайно, я не забороняла чоловікові спілкуватися з сином, але зробила так, щоб зустрічі були на нейтральній території. Так він не відчував себе винним перед дитиною
Син уже в армії відслужив. А чоловік все рідше став з’являтися дома. Одна поїздка за одною. Мене це вже почало дратувати: “Хіба можна витримати таке навантаження? Куди начальство дивиться? Так і до біди недалеко – працюєш адже на знос!”. Якби ж я тоді знала, що за моєю спиною мій чоловік вже давно веде подвійне життя
Простими млинцями на масляну вже нікого не здивуєш. Ось я і вирішила проекспериментувати. І ви знаєте, діти сказали, що це дуже схоже на знаменитий десерт «Тірамісу», який вони обожнюють. Але ні – це ще смачніше!
І знову я вишукую новенькі рецепти, щоб здивувати своїх рідних і вас, мої дорогенькі. Цей салат з крабовими паличками не такий, як ви звикли готувати. Повірте, він в 100 разів смачніший!
Так смачно – вам не передати! Це треба лише спробувати! Моя свекрушенька-галичанка навчила мене так готувати телячі реберця, що всі гості тепер диву дивуються, коли їх куштують. Соковиті, ніжні на стільки, що відірватися не можливо! Найкращий рецепт з усіх! Готуються дуже простенько – записуйте рецептик і побалуйте родину на вечерю!
Україна
Сьогодні Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору

У Києві та інших містах відбудуться жалобні церемонії, вшанування пам’яті також відбудеться в 32 країнах світу.

Сьогодні Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років. В цьому році виповнюється 84-я річниця організованого комуністичною владою колишнього СРСР геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 років.

За даними дослідження, проведеного Інститутом демографії та соціальних досліджень імені Птухи НАН України спільно з американськими дослідниками, в Україні в 1932-1934 роках від голоду померли близько 4 млн осіб, або 13% всього населення.

Згідно з іншими даними, в пікові місяці Голодомору щохвилини в Україні вмирали 24 людини, щогодини – 1 тис. 440, щодоби – 34 тис. 560. Таким чином загинули 4,5 млн українців.

У Києві, інших містах України відбудуться жалобні заходи вшанування пам’яті жертв Голодоморів, Світовий конгрес українців у ці тижні організовує вшанування пам’яті в 32-х країнах світу.

Тема заходів: “Голодомор не зламав”. Цього року національні пам’ятні заходи присвячені людям, які змогли реалізувати себе, не дивлячись на пережите в 1932-1933 роках.

Інститут національної пам’яті вибрав серед тисяч видатних українців 15 незломлених героїв, щоб особливо вшанувати їх пам’ять в цьому році. Це – автор Акту проголошення Незалежності України в 1991-му Левко Лук’яненко, оперна співачка Євгенія Мірошниченко, дисиденти Іван Світличний і Олекса Тихий, видатна художниця Катерина Білокур, письменники Василь Барка, Олесь Гончар, лікар Нонна Ауска, поет Дмитро Білоус, філософ Микола Руденко, модель Євгенія Сакевич-Даллас, історик Михайло Сікорський, кінодраматург Борис Хандрос, прозаїк Анатолій Дімаров, живописець Опанас Заливаха.

Жалобні заходи в Києві відбудуться біля Національного меморіалу жертв Голодомору в Києві за участю свідків Голодомору, президента України Петра Порошенка, прем’єр-міністра і голови Верховної Ради, представників дипломатичних установ, священиків, громадськості.

О 16.00 разом із загальнонаціональною хвилиною мовчання відбудеться вже традиційна громадська акція “Запали свічку пам’яті”. Кожен громадянин може запалити свічку і поставити її на підвіконні (або на балконі), вшанувавши таким чином пам’ять мільйонів українців, які були вбиті голодом в Україні.

23 країни офіційно засудили і визнали Голодомор геноцидом українського народу.

Читайте також: У МІНОБОРОНИ РФ ВИКЛИКАЛИ УКРАЇНСЬКОГО АТАШЕ ЧЕРЕЗ РАКЕТНІ ВИПРОБУВАННЯ

Джерело.

Related Post

facebook