fbpx
Breaking News
Простими млинцями на масляну вже нікого не здивуєш. Ось я і вирішила проекспериментувати. І ви знаєте, діти сказали, що це дуже схоже на знаменитий десерт «Тірамісу», який вони обожнюють. Але ні – це ще смачніше!
І знову я вишукую новенькі рецепти, щоб здивувати своїх рідних і вас, мої дорогенькі. Цей салат з крабовими паличками не такий, як ви звикли готувати. Повірте, він в 100 разів смачніший!
Так смачно – вам не передати! Це треба лише спробувати! Моя свекрушенька-галичанка навчила мене так готувати телячі реберця, що всі гості тепер диву дивуються, коли їх куштують. Соковиті, ніжні на стільки, що відірватися не можливо! Найкращий рецепт з усіх! Готуються дуже простенько – записуйте рецептик і побалуйте родину на вечерю!
Результати опитування: ставлення українців до особливого статусу Донбасу. А з якою групою опитаних згодні ви?
– Жінко, давай оту свою смакоту на вечерю! – часто говорить мені чоловік, і я одразу розумію, що він має на увазі. Це дійсно смакотища! Можна нагодувати цілу компанію.
Шоу-бізнес
Сосєдов показав коханця: фанати приголомшені обранцем зірки

Всім відомо, що Сергій Сосєдов – російський журналіст, скандальний музичний критик і член журі українського шоу «Х-фактор», є людиною з нетрадиційною орієнтацією.

Відомо, що в Києві у нього є друг – український співак Петро Дмитриченко, але Сергій наполегливо заперечував наявність між ними зв’язку. На одну вечірку Сосєдов і його старий київський друг прийшли в обнімку. Побачивши Петра Дмитриченка та Сергія Сосєдова, які разом обнімаються, преса, звичайно ж, рвонула до чоловіків з розпитуваннями про те, що ж їх пов’язує і чому у них настільки тепла чоловіча дружба.

– Я зупинився не у Петі Дмитриченко, – сказав Сергій Сосєдов. – Але так, ви праві, Петя – мій близький друг, і ми завжди з ним бачимося, коли я приїжджаю до Києва.

А ось Петро Дмитриченко віддав перевагу відмовчатися, але, тим не менш, не покидав дрга майже ні на хвилину. Не чекаючи закінчення вечірки в спорт-барі стадіону «Олімпійський», Петро Дмитриченко і Сергій Сосєдов разом покинули заклад і поїхали в невідомому напрямку.

sosyedov-1

Читайте також: В УКРАЇНІ Є НАЙБІЛЬШЕ У СВІТІ МІСТО-ФОРТЕЦЯ

Джерело.

Related Post

facebook