fbpx
Суспільство
Сповідь. Я пoмpу через 43 дні

Моя історія реальна. Я просто хочу поділитися нею до смeрті. Нік який я написала- Тарани, є моїм справжнім ім’ям. Все що я розповім теж сьогодення. Я справжня.

Вітання. Мене звуть Тарани, мені 18 років. Трохи більше місяця тому я вийшла заміж. Сімейний статус-нещасна.

Дитинство.

Народилася я в прекрасній, теплій і сонячній країні А .. Моїй мамі на той момент було 17, а батькові 27. Кажуть, в дитинстві я була дуже красивою,  янголятком. Всі мене любили і намагалися балувати. Маленька дівчинка не знала болю і горя.

На початку 2000 року ми переїхали в Росію, зробили громадянство, я пішла в дитячий садок. Грошей зовсім не було, я ходила в рваних кросівках. Але хіба через це варто переживати? Адже в 3-х річному віці ти не помічаєш великих проблем. У першому класі замість рюкзака у мене був простий пакет. Але я не хвилювалася . Головне батьки, бабуся, а скоро з’явитися братик.

Так пройшли мої дитячі роки. Були хороші часи, а іноді просто бідність. Мама не ладила з бабусею, а я не могла жити без бабусі, і тягнулася до неї, псуючи стосунки з матір’ю. Батько часто бив маму, та й мені від батьків перепадало. І все ж життя тривало.

Переломний момент настав у 8 класі. Я виросла невисокою, трохи повною дівчиною. З довгими кучерявими волоссям. Справжніх друзів немає, єдина розрада в книгах і навчанні.

І тут до мене прийшли свататися. (У нас чоловіків вибирають батьки, наречений з рідними приходить дивитися дівчину, якщо вона подобатися йому, то просить руки.) Тато сказав що я маленька і відмовив їм. Навчання важливіше сказав тоді він. І обіцяв мені: “Якщо іспити в 9 класі добре, без 3 здаси, відправлю в 10-11, а потім в інститут.

Юність.

9 клас-іспити здані. Чекаю результатів другий тиждень, нерви на межі, відносини з братом і бабусею жахливі. Мати постійно чіпляється. А батько вдарив вперше за останні 4 роки. Я йду в курник, прикріплюю петлю до даху. Залажу на табурет, петля вже на шиї … Я відштовхуюсь … Відчуваю біль … А як же бабуся? Хапаю ротом повітря, ноги знову на табуреті … Ні, треба жити!

Кінець 11 класу, я склала іспити.Тепер я буду вчитися !!!! Ураааа! Щастя !!!!

Початок липня. За столом тато, дядько, бабуся.

Тато: -Я хочу що б вона вчилася, відправлю її в місто, нехай у Артура живе (мій двоюрідний брат)

Бабуся: – Що б наша дівчинка одна жила десь в місті?! Ніколи !!! Ганьба.

Дядько: – Ні, закінчила 11, нехай тепер сидить удома. До неї стільки сватаються, віддай заміж, вже доросла.

Ось уже осінь почалася, я сиджу вдома. Сумую за школою, друзями. Жовтень, сватання. Сім’я, кажуть, хороша. Заручини. У квітні весілля. Купівля приданого.

І ось я вийшла заміж. Втратила цнoтy. Простирадло перевірили. Чоловік ображає, говорить гидоти, приходить під ранок. Мене не любить. Піти я не можу. Кому я тепер потрібна?

Вчитися хоча б заочно не дозволяє. Постійно ображає і підколює. Отримує вночі своє і спить. У нас навіть ковдри різні. Батьки за тисячу кілометрів від мене. Я сумую, але їм не скаржуся. Їх теж шкода.

Тому я дала собі 61 день. Якщо за цей час нічого не зміниться, покінчу життя caмогубствoм.

Залишилося 43 дня. З кожним днем ​​все гірше і гірше. Сьогодні він мене cтрашно пoбив.

Читайте також: ВІЛЛА ДЛЯ КОХАНКИ

Джерело.

facebook