fbpx
Україна
Справа Шеремета: поліція розпочала службову перевірку щодо причетності Трояна (відео)

Голова Нацполіції Хатія Деканоідзе доручила провести перевірку інформації, яка була розповсюджена на деяких інтернет-ресурсах, щодо нібито причетності першого заступника голови Нацполіції Вадима Трояна до організації незаконного спостереження за журналістами.

Про це Троян повідомив у суботу, йдеться на сайті Нацполіції.

“Відразу після повернення з відпустки я написав рапорт на ім’я голови Національної поліції України з проханням провести службову перевірку щодо інформації про начебто мою причетність до організації незаконного відеоспостереження за Павлом Шереметом та Оленою Притулою. Це був мій обов’язок як керівника кримінальної поліції України”, – зазначив Троян.

За його словами, у Національній поліції України не проводяться жодні незаконні дії щодо журналістів та спостереження за ними.

Троян повідомив, що Хатія Деканоідзе задовольнила його прохання й ініціювала проведення службової перевірки.

“Я думаю, що перевірка покаже, звідки пішов цей “фейк” та на чиє “замовлення”. Комусь було зручно це зробити у момент моєї відсутності”, – додав перший заступник голови Нацполіції.

Нагадаємо, Павло Шеремет загинув в Києві вранці 20 липня. У машину невідомі підклали вибухівку. 23 липня його поховали на Північному кладовищі за Мінськом поруч із батьком. Слідство розглядає кілька версій загибелі журналіста. Поки ключовою вважається – помста за професійну діяльність Шеремета.

Читайте також: “УКРАЇНА ВТРАЧАЄ ТАЛАНТИ” : ПОМЕР ВІДОМИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ХУДОЖНИК (ФОТО)

Джерело.

facebook