fbpx
Україна
Стали відомі імена ведучих третього сезону “Голос. Діти”

Ми всі віримо в те, що у нас в країні все буде добре, що на нас чекає дуже гарне світле майбутнє. І саме історії дітей, які приходять на проект, їхній позитивний настрій і все, що відбувається на сцені і за лаштунками, точно дає нам це відчуття впевненості.

Стали відомі імена ведучих третього сезону дитячого вокального проекту “Голос.Діти” на телеканалі “1+1”.

Ними знову став незмінний тандем, що полюбився дітям і дорослим, Юрій Горбунов та Катя Осадча. “Проект “Голос.Діти” зараз дуже потрібен Україні.

Адже підростає нове прогресивне покоління, яке творитиме майбутнє нашої країни. Телеканал “1+1″ здійснює мрію сотень дітей, які мають можливість вийти на професійну сцену, отримати коментарі тренерів, а з цим безцінний досвід”, – коментує Катя Осадча.

Як відомо, популярна телепара має великий досвід роботи в дитячих розважальних проектах телеканалу “1+1”. Юрій Горбунов та Катя Осадча були ведучими другого сезону “Голос.Діти”, п’ятого сезону “Голосу країни”, а в проекті “Маленькі Гіганти” Юрій навіть брав участь як зірковий суддя.

“Я дуже радий, що телеканал”1+1″продовжує свою традицію виробництва дитячих розважальних проектів.

Після участі в багатьох проектах можу сказати, що саме дитячі шоу мають для мене особливе значення. Вони зігрівають душу, надихають і мотивують з упевненістю дивитися в майбутнє”, – каже Юрій Горбунов.

Новий сезон дитячого вокального проекту “Голос.Діти” обіцяє стати найбільш позитивним і життєрадісним. Уже зараз продюсери відзначають, що учасники третього сезону – абсолютно нове покоління дітей, сучасних, яскравих і вільних від стереотипів, сміливих у самовираженні, при цьому – вони володіють унікальними тембрами і найсильнішими голосами. Над проектом “Голос.Діти-3” працює команда “1+1 Продакшн” під керівництвом Вікторії Лезіної. Музичний продюсер проекту – Руслан Квінта.

Читайте також: СТРУНКА КАТЕРИНА ОСАДЧА ПОКАЗАЛА ПРИВАБЛИВУ ЗАСМАГУ ПІД ЧАС ВІДПУСТКИ У ТЕПЛИХ КРАЯХ (ФОТО)

ведучі

Джерело.