fbpx
Breaking News
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Мої дітки обожнюють печінкові котлетки саме за цим рецептом. Ну дуже вдалий! А коли я його ще не знала, не могла ніяк їх печінку змусити їсти. Але ж вона така корисна! Дякувати сусідці, тепер проблему вирішено!
Картопляні кнедлі завжди готувала нам тітка, коли ми приїжджали до неї на Львівщину. Я виросла і, звісно, взяла в неї рецептик, бо ми всі їх обожнюємо. І таки є за що, бо це така смакота! Наче все просто, прості продукти – а такий шедевр виходить!
Я завжди розумів, що коли у нас народиться дитинка, то наша сім’я перейде на новий рівень. Я вважав, що малюк у двох люблячих людей зробить сім’ю ще щасливішою. Але ж ні, як виявилось це не про нас… Якщо в період вагітності я ще не помічав будь-яких різких змін в характері дружини, то після народження її ніби підмінили
Суспільство
Стало відомо про cмepть українського волонтера

Дівчина допомагала військовим і біженцям з самого початку війни на Донбасі,  пише «Сегодня».

Відомий український волонтер з Дніпра Людмила Таран пoмepлa уві сні. Про це повідомила в Facebook Наталія Попова.

“Просто шок. Людмила Таран померла уві сні. Це була чудова дівчина-волонтер. Золоте серце Дніпра.

Скільки добра робила ця тендітна пташка, скільки невтомної допомоги дала іншим. Люда – величезна втрата для всіх”, – йдеться в повідомленні.

Попова відзначила, що її син тепер залишився сиротою.

Інший волонтер, подруга Людмили Таран Олена Понамаренко написала на своїй сторінці, що вони разом з 2014 року допомагали українським військовим і біженцям з Донбасу.

“У 2014 році клята війна звела нас разом, ми допомагали пораненим, допомагали військовим і виносили все, що можна і не можна, з дому біженцям. І тепер Бог забрав тебе у мене, у твоїх близьких, рідних, друзів і просто знайомих.

Ти була дуже хорошою людиною. Мені здається зараз плаче вся Україна , ти принесла в цей світ дуже багато добра за своє коротке життя “, – написала вона.

Читайте також: СПІЙМАНИЙ ЧОЛОВІК, ЩО ПОШИРЮВАВ КОМП’ЮТЕРНИЙ ВІРУС PETYA

Related Post