fbpx
Суспільство
Стало відомо, від чого залежить стать майбутньої дитини

Вчені з Торонто з’ясували, яку роль відіграє артеріальний тиск на стать майбутньої дитини.

Про це повідомляє Daily mail.

Вчені провели дослідження, в якому взяли участь 1 411 китайських жінок, які збиралися народжувати в найближчому майбутньому. Лікарі спостерігали за жінками як перед вагітністю, так і під час неї – їм постійно вимірювали артеріальний тиск, перевіряли показники холестерину та цукру в крові.

В результаті виявилося, що хлопчиків найчастіше народжували ті жінки, у яких перед заплідненням був підвищений артеріальний тиск. Ці висновки залишились в силі, навіть після врахування вченими віку, рівня освіти, куріння та індексу маси тіла.

Дослідники схвильовані, що отримані дані можуть бути потенційно небезпечними в тих країнах, жителі яких роблять вибір на користь однієї статі дитини перед іншою: “Раніше материнський артеріальний тиск перед вагітністю не вважали фактором, який впливає на формування статі майбутньої дитини. Крім того, такі висновки можуть бути особливо проблематичними і потенційно небезпечними в суспільстві, де надають перевагу народженню дітей однієї статі над іншою”, – прокоентував результати автор дослідження лікар Раві Ретнакаран.

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ АПТЕКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРОДАВАТИ ЗАБОРОНЕНІ ЛІКИ

Джерело.

facebook