fbpx
Здоров'я
Стало відомо, які ліки неефективні

З’явився список препаратів, які зовсім не мають лікувальної цінності. Про це передає ukrmedia.center.

Лідером в антирейтингу став препарат від вірусних захворювань – “Арбідол”, який також називають “Імустат” і “Арпевлю”. Ефективність цього препарату досі не доведена, хоча його створили 1974 року.

Серед непотрібних ліків фахівці зазначили препарат для печінки “Ессенціале”. Лікарі дійшли висновку, що він, навпаки, калічить печінку і може викликати запалення або застій жовчі.

На третьому місці – “Хілак форте”, “Ентерол”, “Біфіформ” та інші пробіотики для відновлення мікрофлори кишечника. Дослідники з’ясували, що препарати містять мертві мікроорганізми, непотрібні для органа. Окрім цього, препарат “Мезим форте” та інші засоби, до складу яких входить панкреатин, вважають неефективними для лікування діабету або панкреатиту.

“Корвалол” також не має жодної цінності для організму. Натомість він може викликати залежність, якщо приймати його регулярно, спровокувати неврологічні порушення. Також вчені не рекомендують лікувати кашель “Геделіксом”. Екстракт листя плюща в його основі вважають неефективними ліками від кашлю.

У списку близько 15 найменувань неефективних і часом шкідливих ліків. Серед них “Валідол”, “Троксевазин”, “Синупрет”, “Ново-пасит”, гомеопатичні засоби тощо.

Тим часом британські вчені створили нові ліки. Вони називаються Іnterleukin-1 receptor antagonist (IL-1Ra). Препарат може запобігти інсульту і лікувати його наслідки.

Читайте також: ПОЛЯКИ ОШТРАФУВАЛИ УКРАЇНЦІВ ЗА ТРИЗУБ НА МАШИНІ

Джерело.

 

Related Post

facebook