fbpx
Breaking News
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Кабмін затвердив нові правила ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ. Тепер ця категорія буде обслуговуватися так:
Цього року в мене не ювілей, тому вирішила, що спечу щось легке, на швидку руку. Я й подумати не могла, що пляцок “Пташинне молоко”, за цим рецептом, зробить такий ажіотаж за столом. Словом, гості були в захваті!
Здоров'я
Стало відомо, який штам грипу ходить Києвом і хто в групі ризику

У КМДА розповіли, який різновид грипу вже зафіксували у столиці.

Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, у столиці фіксують переважно віруси грипу штаму А Н3N2.

Він уточнив, що на сьогодні зареєстровано майже 18 тисяч хворих грипом і гострими респіраторними вірусними інфекціями.

“З них 12 091 дитина у віці до 17 років. Показник захворюваності на 100 тисяч населення міста становить 614,2 і перевищив показник захворюваності минулого тижня на 6,2%. Проте захворюваність грипом і гострими респіраторними вірусними інфекціями в столиці на 13% нижче епідемічного порогу для цього тижня”, – цитує Поворозника прес-служба КМДА в четвер.

Найбільший відсоток захворюваності грипом і гострими респіраторними вірусними інфекціями реєструється серед дітей у віковій групі від 0 до 4 років.

Згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я, у групах ризику перебувають люди віком понад 65 років, діти до трьох років, пацієнти з хронічними захворюваннями легенів або серцево-судинної системи.

“При появі таких симптомів як температура, кашель, нежить, біль у горлі та м’язах негайно звертайтеся до лікаря, ретельно виконуйте його призначення, максимально обмежте контакт з оточуючими. І в жодному разі не займайтеся самолікуванням!” – наголосив чиновник.

Читайте також: ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ В УКРАЇНІ: ЯК ОТРИМАТИ МАКСИМАЛЬНУ ВИГОДУ ВІД ШОПІНГУ

Джерело.

Related Post

facebook