fbpx
Події
Стан покинутої дівчинки покращився. Слідство оприлюднило нові подробиці

Дворічна дівчинка Аня, яку мати разом з однорічним братом на 9 днів закрила самих в квартирі, наразі перебуває в лікарні. За словами Уповноваженого з прав дитини Миколи Кулеби, стан Ані поступово покращується.

За словами Уповноваженого з прав дитини Миколи Кулеби, стан Ані поступово покращується.

“Дівчинку вже планували перевести до звичайної палати, але вирішили все ж залишити у палаті інтенсивної терапії, щоб обмежити її контакт з оточуючими. Адже для Ані навіть найменша увага сторонніх – великий стрес. До речі, відвідати доньку приходив біологічний батько і бабуся”, — повідомляє він на своїй сторінці в Facebook.

Мати дітей Владу суд взяв під варту.

“Її адвокати намагались спростувати рішення суду, аргументуючи, що у неї маленька дитина. Але на той час вже було рішення про відібрання новонародженої дитини, тому старання адвокатів виявились марними. У 20 років троє дітей (юридично від 2-х, а фактично від 3-х чоловіків). Влада — дівчина з багатодітної сім’ї, де була четвертою дитиною. Зі слів близького родича вона була у родині найлегковажнішою. Як наслідок – завагітніла у 16 років. З показів родичів, друзів та інтернет-листування Влади стало відомо, що вона постійно зверталась до них з проханням про фінансову допомогу, говорячи, що Аня (дівчинка, яка залишилась живою) має пухлину головного мозку і потребує постійного лікування (це лікарі спростували). Також, деякі з близьких родичів до останнього не знали, що у Влади повинна була з’явитися третя дитина”, — йдеться в повідомленні.

Також, за словами Кулеби, патрульна Поліція повідомила, що викликів не було і що вони не виїжджали за цією адресою.

“Хочу ще раз наголосити, що інформація про виклик поліції, яка була оприлюднена у моїй попередній публікації, була отримана з показів сусідів, які спочатку говорили, що чули, як діти плачуть і що поліція приїжджала, а вже наступного дня відмовлялися від своїх слів і не хотіли спілкуватись. Думаю, що коли допитають сусідів, буде більш зрозуміло, як було насправді”, — каже він.

За словами Уповноваженого, 7 грудня засідала комісія з питань захисту дітей Голосіївської РДА, щодо вирішення питання про позбавлення батьківських прав. Було прийнято рішення про підготовку та подачу заяви до суду щодо позбавлення батьківських прав Владислави та Олексія, біологічного батька, відносно Ані.

Як відомо, у жінки є третя дитина.

“Новонароджена дитина Влади у гарному стані. Доглядає за нею бабуся (мати співмешканця, від якого дитина”, — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, мати покинула двох дітей самих на 9 днів і вткле до коханця. Хлопчик загинув, а дівчинку вдялося врятувати.

Читайте також: ЗВЕРНЕННЯ ЗЕЛЕНСЬКОГО ДО РОСІЯН (ВІДЕО)

Джерело.

facebook