fbpx
Україна
Став відомий час прем’єри: в Україні екранізують культову книгу легендарного Кузьми Скрябіна.

В Україні екранізують культову книгу Кузьми «Скрябіна».

Режисером картини виступить Ольга Ряшина, яка в 2018 році випустила романтичну комедію «Секс і нічого особистого».

Прем’єра фільму запланована на кінець 2020 року.

Знамениту книгу лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка «Я,« Побєда »і Берлін» екранізують. Як повідомляє Люкс ФМ, стрічка вийде на екрани в кінці 2020 року.

В основу сюжету книги покладено реальні історії з життя музиканта, що розгорнулися на початку 90-х.

Молодий музикант на прізвисько Кузьма купує старий автомобіль «Перемога». Хлопець вирушає на цій машині до Берліна, де хоче обміняти її на шестисотий «Мерседес». Добравшись до Берліна, Кузьма знайомиться з місцевим рок-музикантом, який підштовхує головного героя вперше вийти на зарубіжну сцену. Вся ця подорож до столиці Німеччини повна божевільних і разом з тим кумедних пригод.

«Ми обов’язково залишимо у фільмі унікальний гумор Андрія Кузьменка, яким сповнена його повість. Взагалі творчість Скрябіна з плином часу не тільки залишається досить актуальною, а й наповнюється новим змістом в нашому сьогоденні», – зазначила режисер Ольга Ряшина.

Також наголошується, що саундтреками до фільму стануть пісні групи «Скрябін».

Зйомки картини проходитимуть в Києві, Львові та Берліні.

Спеціально для стрічки її творці знайшли в цих містах куточки, де збереглася замурзана автентика 30-річної давності. Творці картини відзначають, що дизайнери фільму зроблять все, щоб глядач максимально відчув дух важких 90-х, шалений драйв німецької столиці.

Читайте також: ЯКОСЬ РАЗ ОДНОМУ ЧОЛОВІКОВІ НАСНИВСЯ СОН. ЙОМУ СНИЛОСЯ, НІБИ ВІН ЙДЕ ПІЩАНИМ БЕРЕГОМ, А ПОРЯД З НИМ – ГОСПОДЬ.

Хто зіграє головні ролі в майбутній картині – поки тримається в секреті. Однак уже відомо, що разом з українськими акторами в картині візьмуть участь і їхні німецькі колеги.

Продюсер картини Олексій Терентьєв зазначив, що прибутки від прокату фільму «Я,« Побєда »і Берлін» будуть перераховані до Благодійного Фонду імені Кузьми Скрябіна.

«Цією організацією керує дружина Кузьми – Світлана Бабійчук. Фонд підтримує дітей-сиріт, допомагає лікарням, дитячим будинкам та іншим установам соціального забезпечення, піклується про тяжкохворих, допомагає армії України та військовим з госпіталів», – розповів Олексій Терентьєв.

А ще на початку цього року група «Скрябін» презентувала нову пісню «Сонце вместо шапки» з голосом Андрія Кузьменка, який загинув у 2015 році.

Джерело: