fbpx
Україна
Страшна трагедія в родині відомого волонтера Яни Зінкевич

У грудні 2015 року Зінкевич разом з товаришем по службі потрапила в страшну аварію.
Вона отримала настільки важкі травми, тому медики говорили, що з інвалідного крісла, до якого Яна виявилася прикута, дівчина навряд чи встане.

Дівчину лякали навіть тим, що вона може назавжди розпрощатися з думкою про материнство, але, попри все, Яна Зінкевич 31 жовтня 2016 року став мамою, народивши довгоочікувану доньку.

Однак незабаром після пологів дівчину залишив її чоловік, і тепер Яна з дитиною на руках буде сама осягати радості материнства, залишившись без коханої людини.

Про трагедію в родині Яна особисто розповіла в ефірі телеканалу “1 + 1”, куди приїхала разом з маленькою донькою Богданою.

“Не всі історії закінчуються хепі-ендом, кожна людина сама вибирає свою долю. Може бути, він здався, а може, він просто не сильний, та це його життя”, – розповіла Яна Зінкевич журналістам.

Відомо, що Яна була одружена з добровольцем АТО Максимом Корабльовим. В даний момент чоловік не цікавиться долею своїх близьких і не відвідує маленьку дитину.

Додамо, що народження дочки у Зінкевич стало справжнім дивом і грандіозною подією. Дмитро Ярош в день народження малятка дуже зворушливо привітав Зінкевич.

Читайте також: ПОЗИТИВНІ ДУМКИ РОБЛЯТЬ ВАС ЗДОРОВИМИ ТА УСПІШНИМИ

Джерело.

facebook