fbpx
Breaking News
Ви, напевно, не раз стикалися з ситуацією, коли просто світитеся від щастя, хочете поділитися цим почуттям з усім світом, а у відповідь – лише косі погляди й несхвалення. Чому ваш внутрішній світ так дратує людей, що живуть у темряві?
Це не звичайні голубці, а КАПУСТЯНІ ЗАВИВАНЦІ. В них зовсім інша начинка і вони набагато смачніші від традиційних голубців. Такі готує бабуся мого чоловіка – ви не повірите, яка то смакота! І я вже теж, на щастя, навчилася їх готувати.
Прочитайте цю притчу! Вона навчить вас, як не втрачати надію!
Сподіваюся, мені більше ніколи не доведеться виходити заміж!
Пам’ятаю з дитинства: куди б не вдягалася біля порогу, куди б не збиралася, а мама стоїть, осіняє мене хресним знаменням і промовляє пошепки цю Молитву-оберег. Вона знала її ще від своєї мами, знаю тепер і я, і благословляю нею в дорогу вже своїх діток. І ВІРЮ: материнська молитва – дуже сильний захист!
Події
Страшний вибух у пакистанській лікарні: жертв вже понад 50

У результаті вибуху в лікарні пакистанського місті Кветта загинули 53 людини. Про це повідомляє видання Express Tribune.

Крім того, більш як 50 людей отримали поранення. Зараз правоохоронці оточили госпіталь.

Вибух прогримів через кілька годин після вбивства президента асоціації адвокатів Белуджістану Білала Анвара Казі, якого сьогодні вранці застрелили.

Читайте також: ДЕСЯТКИ ВБИТИХ І СОТНІ ПОРАНЕНИХ: НА ДЕМОНСТРАЦІЇ В КАБУЛІ СТАВСЯ ТЕРАКТ (ВІДЕО 18+)

Його тіло привезли в госпіталь. Бомба вибухнула, коли в лікарні було багато адвокатів і журналістів, які прийшли вшанувати пам’ять убитого.

У місті оголошено триденну жалобу. Поки що відповідальність за вибух не взяло на себе жодне з угруповань.

Раніше в пакистанській провінції Хайбер-Пахтува при атаці смертника біля суду загинули 10 людей, ще понад 10 отримали поранення.

Джерело.

Related Post

facebook