fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Економіка
Субсидію видадуть боржникам комунальних послуг – Розенко

Субсидію можна отримати навіть за наявності боргу за компослуги, при цьому погодивши графік виплати заборгованості.

“Якщо людина не може заплатити за житлово-комунальні послуги, то може скористатися системою субсидій. І держава оплатить частину за неї, – сказав віце-прем’єр України Павло Розенко. – Субсидію можна отримати навіть маючи борг за житлово-комунальні послуги. При цьому необхідно узгодити графік виплати боргу, але субсидія буде надана”.

Віце-прем’єр також зазначив, що зі скаргами на якість житлово-комунальних послуг потрібно звертатися в місцеві органи влади, оскільки комунальні підприємства, які є постачальниками послуг, підпорядковуються місцевій владі.

Читайте також: 25-РІЧНА ДОЧКА ЖАН-КЛОДА ВАН ДАММА ПОВТОРИЛА ТРЮК БАТЬКА

“Необхідно звертатися до міської влади, в органи місцевого самоврядування, які контролюють діяльність підприємств, що надають послуги. Якщо місцева влада не захоче допомагати, то треба зробити відповідні висновки і на наступних виборах голосувати за тих, хто буде відстоювати інтереси громади”, – зазначив він.

Джерело.

Related Post