fbpx
Breaking News
Цей сирник завжди вдається таким добрим, що у мене всі просять його рецепт. Спечіть і ви!
Смачна картопля з начинкою: виходить ніжна картопля з хрусткою скоринкою. Після того, як скуштуєте цю картоплю, будете її готувати багато-багато разів!
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Україна
Суд відпустив Седюка і оштрафував

Дніпровський районний суд, який розглядає справу про витівку журналіста і пранкера на Євробаченні, відпустив Віталія Седюка до 12 липня під особисте зобов’язання.

Суддя в своєму рішенні зазначив, що обвинувачі не змогли надати суду достатньо доказів, що Седюк становить загрозу для суспільства або потенційно ухиляється від слідства.

Відзначається, що сторона обвинувачення вимагала арешту пранкера.

Крім того, тепер Седюк повинен буде з’являтися до правоохоронців за першою вимогою, а також здасть закордонний паспорт.

Однак журналісту все ж доведеться заплатити штраф у розмірі двох мінімальних заробітних плат.

Читайте також: ЕКСПЕРТИ ЗАСТЕРІГАЮТЬ: ПІСЛЯ ЗАМОРОЗКІВ ГОДІ ЧЕКАТИ НА ДЕШЕВУ ПОЛУНИЦЮ

Нагадаємо, під час виступу української співачки Джамали в фіналі конкурсу 13 травня на сцену вибіг “фанат” з австралійським прапором, яким виявився Віталій Седюк, і в прямому ефірі здиував. Його швидко скрутила і прибрала зі сцени охорона.

Таку витівку  від Віталія Седюка розслідуватиме оргкомітет Євробачення, в якому вважають, що він повинен понести відповідальність за скоєне.

Джерело.

Related Post

facebook